Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Christus aan het kruis”. Een XVIIe eeuwse ets naar een werk van Rubens.
C. Galle

“Christus aan het kruis”. Een XVIIe eeuwse ets naar een werk van Rubens.

“Le Christ crucifié”. Eau-forte du XVIIe siècle d’après Rubens.
SKU: 2710150122.
Category: Grafiek.
Auction day: 27 October 2015 19:00
Catalogue #122
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #682

    “Deuxième suite de chevaux No. 21 & 22”. Twee kleurengravures naar Horace Vernet. Schade aan de kaders.

    “Deuxième suite de chevaux N° 21 et 22”. Deux gravures en couleurs d’après Horace Vernet. Cadres abîmés.
    No longer available
    Dim. 28 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #654

    Twee topografische kaarten van Antwerpen uit de XVII en de XVIIIe eeuw. Slechte staat.

    Deux cartes topographiques d’Anvers des XVIIe et XVIIIe siècles. Mauvais état.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #562
    Jan Leenknegt

    “Tentoonstelling”. Ets. Gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat 9/25 en 1971.

    “Exposition”. Eau-forte. Signée, numérotée 9/25 et datée 1971 hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #639

    Een reproductie van een XVIIe eeuws beschrijvend zicht op de rede van Antwerpen, uitgegeven door het Mercatorfonds.

    Reproduction d’une vue d’Anvers du XVIIe siècle, éditée par la Fondation Mercator.
    No longer available
    Dim. 180 x 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #564
    Ch. Mayer

    “Johannes de Doper”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en gedateerd 1972 buiten de plaat.

    “Jean Baptiste”. Eau forte en couleurs. Signée et datée 1972 hors planche.
    No longer available
    Dim. 29 x 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #472

    “Damesportret”. Een pyrografie van Mischak naar Von Defregger. We voegen er kleiner herenportret aan toe.

    “Portrait de dame”. Pyrographie de Mischak d’après Von Defregger. Nous ajoutons un portrait d’homme plus petit.
    No longer available
    Dim. 32 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #669

    Een lot grafiek, bestaande uit vierentwintig zichten op Nederlandse steden, kerken, kastelen, enz.

    Lot de gravures comprenant 24 vues de villes, châteaux et églises hollandais etc.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #354
    R. Bosschaert

    Vijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #722

    Een topografische kaart van de stad Antwerpen uit 1581. Kopergravure.

    Carte topographique de la ville d’Anvers de 1581. Gravure sur cuivre.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #649

    Een ingekleurde ets met een voorstelling van Antwerpen in 1587.

    Eau-forte colorée représentant la ville d’Anvers de 1587.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #444
    Jaak Gorus

    “Scheepswerker”. Een ets. Gesigneerd en als geschenk aan Jos Tilleux.

    “Laboureur”. Eau-forte. Signée et dédiée à Jos Tilleux.
    No longer available
    Dim. 29 x 24,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #684
    Jef Van Grieken

    “Poort van het Hof van Eden” & “Portaal”. Epreuve d’artiste en de eerste genummerd 11/75.

    “Porte du Paradis Terrestre” et “Portail”. Epreuve d’artiste, la première numérotée 11/75.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #652

    “De vlucht naar Egypte”, “Aanbidding der wijzen” en “St. Christoffel”. Drie oude gravures.

    “La fuite en Egypte”. “L’adoration des Mages” et “St-Christophe”. Trois gravures anciennes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #542
    Hélène Keil

    Twee lithografieën met post-modernistische voorstellingen. Gesigneerd en resp. genummerd 23/40 & 24/40.

    Deux lithographies aux représentations post-modernistes. Signées et respectivement numérotées 23/40 et 24/4O.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #672

    Drie portretten van vooraanstaande figuren uit de XVIIe eeuw. XVIIIe eeuwse Gravures naar Ant. Van Dyck door Pieter Van Gunst, Vermeulen, Morghen. Slechte staat.

    Trois portraits de personnages de qualité du XVIIe siècle par Pieter Van Gunst, Vermeulen, Morghen d’après Antony Van Dyck . Imprimés au XVIIIe siècle. Mauvais état.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #574
    Jef Van Grieken

    “Mechelen”. Ets. Gesigneerd en genummerd 29/50 buiten de plaat.

    “Malines”. Eau forte. Signée et numérotée 29/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 34 x 78 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #454

    “Het lot”. Ets. Gesigneerd en genummerd 2/25 & “Compositie”. Lithografie.

    “Le destin”. Eau-forte. Signée et numérotée 2/25 et “Composition”. Lithographie.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 24
  • #469

    Twee ingekaderde staatsiefoto’s van Koning Albert II en Koningin Paola.

    Deux photographies d’apparat du roi Albert II et la Reine Paola.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #582

    “Intrede van de Moeder van de Franse Koning te Antwerpen en Brussel”. Twee gravures uit de XIXe eeuw.

    “La Joyeuse Entrée de la Mère du Roi de France à Anvers et à Bruxelles”. Deux gravures du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #632
    Daniel Winkelmans

    “O. L. Vrouwekathedraal te Antwerpen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 67/950.

    “La Cathédrale d’Anvers”. Lithographie. Signée et numérotée 67/950.
    No longer available
    Dim. 31 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #544
    Hélène Keil

    Twee lithografieën met post-modernistische voorstellingen. Gesigneerd en èèn genummerd 10/40 en gedateerd 1974.

    Deux lithographies aux représentations post-modernistes. Signées et une numérotée 10/40 et datée 1974.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #739
    Marie Segers
    Period: 1922 - 1979

    “De spinster”. Een ets. Gemonogrammeerd binnen de plaat en gesigneerd erbuiten.

    “La fileuse”. Eau-forte. Monogrammée dans la planche et signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #462

    L’auge de la vie”. Houtsnede. Gesigneerd, genummerd 3/50 en gedateerd 1953.

    “L’Auge de la Vie”. Gravure sur bois. Signée, numérotée 3/50 et datée 1953.
    No longer available
    Dim. 26 x 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #279
    Norbert Gouneutte

    “Scheldezicht”. Ets. Gesigneerd buiten en binnen de plaat. Gedateerd 1881.

    “Vue de l’Escaut”. Eau-forte. Signée hors planche et datée 1881.
    No longer available
    Dim. 9 x 27,5 cm
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #289
    Bernard Bosschaert

    “Sint Andriesstraat te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Rue St-André à Anvers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 90 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #334

    Een oude Duitse sabel. Solingen. Zonder schede.

    Ancien sabre allemand. Solingen. Sans gaine.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #374
    Etienne Steel

    “Bosvijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.

    “Etang dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1950.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #153

    Een waaier met ivoren montuur en versierd met een romantisch tafereel, een verguld floraal decor en een spiegeltje op het eerste fragment. Model “plumetti”. XIXde eeuw.

    Eventail en ivoire décoré d’une scène romantique et de fleurs dorées. La première partie ornée d’un petit miroir. Modèle plumetti, XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #763

    Een achthoekig hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten

    Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.
    No longer available
    Estimate: € 360 / 380
  • #310

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met één briljantje.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant.
    No longer available
    Dim. 5,62 g
    Estimate: € 120 / 180
  • #384
    R. Bekaert

    “Zeezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de mer”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 91 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #505
    Texier, Paris

    Een aktetas en een schoudertas van zwart leder. Nieuwstaat. Met stofhoezen.

    Mallette et sac à bandoulière en cuir noir. Etat neuf. Avec sacs de protection.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #271

    “The Napoleon flintlock pistol”. Replica van een Napoleontisch pistool. Ingelijst.

    “The Napoleon flintlock pistol”. Replique d’un pistolet de Napoléon. Encadrée.
    No longer available
    Dim. L. 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #591

    Eeen driedelig klokstel van verguld koper in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars op onyxen sokkels.

    Garniture de cheminée comprenant une pendule et deux candélabres en cuivre doré sur socles en onyx. Style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #490

    Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.

    Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #743

    Houtskoolschets van een zittend naakt. XIXde eeuw.

    Esquisse en fusain d’un nu assis. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 13 x 11 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More