‘Christus aan het kruis’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, niet getekend. Het doek heeft een scheurtje aan de bovenkant.

‘Christus aan het kruis’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk naar Antoon Van Dyck, niet getekend. Het doek heeft een scheurtje aan de bovenkant.

'Christ on the Cross', oil on canvas. A 19th-century piece, not signed. The canvas has a small tear at the top.
Dim. 47/38 cm
SKU: 2810250062.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #62
Estimate: € 80 / 120

  • #452
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Op de kermis”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "At the Fair", a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 60 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #474

    “Walking Monks”, een schilderij, gemengde techniek op doek, niet gesigneerd.

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #99
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #512

    ‘Abstracte compositie’, olieverf op doek. In de stijl van Malevitsj. Niet getekend.

    'Abstract composition', oil on canvas. In the style of Malevich. Not signed.
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #429
    Simon Cohen

    ‘Vroege morgen, Nr. 10’, olieverf op doek. Getekend en gedateerd ‘90.

    "Early Morning, No. 10," oil on canvas. Signed; S. Cohen, '90.
    Dim. 94/150 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #484
    Roger Van Belleghem

    ‘Metamorfose’, olieverf op paneel. Getekend.

    'Metamorphosis', oil on panel. Signed; Roger Van Belleghem.
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #414
    Carl Friedrich Werlemann
    Period: 1880-1937

    “Boszicht met bemoste stam”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd.

    "Boszicht met bemoste stam", a painting, oil on canvas with marouflage, signed.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #240

    Dim. 40,5 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #424
    Jean Le Mayeur

    ‘Balinese tempel’, olieverf op gemaroufleerd doek. Een impasto schilderij, getekend.

    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #175
    Frederick Remington

    “Rattlesnake”. Bronzen beeld met steigerend paard. Op groene marmeren sokkel. Gemerkt “Copyright by Frederik Remington.

    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #434
    Paul Dillens
    Period: 1874 - 1965

    "View of the valley," a painting, oil on board in a gilt frame, signed.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #444
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Kermispaarden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Fairground Horses", a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #109
    Frans Ros

    'The interior of St. Gumarus Church, Lier', oil on panel. Signed; Fr. Ros.
    Dim. 92/64 CM
    Estimate: € 200 / 250
  • #170

    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #409
    Maurice Moshe Prowizur

    ‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.

    'Street Musicians', oil on canvas. Signed; Maurice Moche Prowizur.
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #89

    ‘De brief’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw. Getekend; P. Van Moer.

    'The letter', oil on canvas. From the 19th century. Signed; P. Van Moer.
    Dim. 46/57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #130

    Dim. 4,66 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #189
    René De Pauw

    ‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op papier. Getekend, ‘pour Andrée’.

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    ‘Sous le frenissement des feuillages’, olieverf op doek. Getekend.

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #472

    ‘Les amateurs de peinture’, olieverf op doek. 19e eeuw, niet getekend. Het werk is herdoekt en vertoont enkele deukjes.

    Dim. 79/63 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #473

    Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vier koperen haakjes, waaraan vier diverse beursvormige tinnen klepkannen. Omstreek 1900.

    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #454
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Seaside View," a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #464
    Gerhard Munthe Morgenstjerne

    ‘Bomschuit aan het strand’, olieverf op paneel. Getekend G. M. Munthe.

    'Bomschuit on the Beach', oil on panel. Signed by G. M. Munthe.
    Dim. 21/14 cm
    Estimate: € 300 / 500

  • #297
    Val Saint Lambert

    Een kleine pique-fleurs van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa.

    A small posy holder made of cut crystal, partly colored blue in the mass.
    Dim. H. 11;5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #506

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer.

    A 19th-century solid oak chest.
    Dim. 66 x 126 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #47
    Staffordshire

    “Whippet Penholder.” Een windhond van Engels porselein.

    "Whippet Penholder." A greyhound in English porcelain.
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #405

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental rug.
    Dim. 210/121 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #188

    ‘Knielend naakt met boek’, een gepatinneerd bronzen beeldje. Getekend A. Puttemans.

    'Kneeling nude with book', a patinated bronze figurine. Signed; A. Puttemans.
    Dim. Hoogte 27 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #353
    Unica

    Een vintage Unica pop met wit kleed, toegevoegd een poppenstoeltje.

    A vintage Unica doll with a white dress, accompanied by a doll's chair.
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #597

    Een vintage lava-glaze vaas, met de afbeeldingen van Pan en Bachus. Getekend; Italy, 437.

    A vintage lava-glaze vase, featuring images of Pan and Bacchus. Signed; Italy, 437.
    Dim. Hoogte 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #46

    Een kaptafel/kast met laden in Louis-Philippestijl, marmeren blad binnenin, op wieltjes, spiegel manco.

    A dressing table/cabinet with drawers in Louis Philippe style, marble top inside, on wheels, mirror missing.
    Dim. 98 x 80 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #580

    Een lang halssnoer van fantasieparels.

    A long fantasy pearl necklace.
    Dim. L: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #495
    Naïn

    Een wollen en zijden karpet met centraal medaillon. Handgeknoopt.

    A wool and silk carpet with central medallion. Hand-knotted.
    Dim. 134 x 85 cm
  • #322

    “De eerste sigaar”, een kleurenlitho op papier, getekend binnen de plaat, F. Charlet.

    "The first cigar," a color lithograph on paper, signed within the plate, F. Charlet.
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00