Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Christus aan het kruis”. Olieverf op doek. Onleesbaar gemonogrameerd links onderaan.

“Christus aan het kruis”. Olieverf op doek. Onleesbaar gemonogrammeerd links onderaan.

Le Christ en croix . Huile sur toile. Monogrammeé illisiblement en bas à gauche.
Online only
Dim. 50,5 x 40,5 cm
SKU: 0102210085.
Categories: doek, Online Only, Schilderij.
Auction day: 1 February 2021 22:00
Catalogue #85
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #236
    Roman Zuzuk

    “Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.

    “Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #227

    “Jongen met paarden”. Olieverf op doek. Eind XIXe eeuw. Zonder signatuur.

    ”Jeune homme et chevaux”. Huile sur toile. Fin XIXième siècle. Pas de signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #243
    Louis Belen

    “Herenportret”. Aquarel op papier.

    ”Portrait d’homme”. Aquarelle sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224
    I. Werny

    “Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 56 x 69 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #198

    Drie glazen kandelaars met beeltenissen van Christus en Maria Heilig Hart, waarvan twee gesatineerd. Eén met barst.

    Trois chandeliers en verre représentant le Christ et Marie Sacré-Cœur, dont deux sont satinés. Un avec des fissures.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 & 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #233
    Matrai Vilmos
    Period: 1877 - ?

    “Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.

    “Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #244

    “Plattelandszicht”. Olieverf op papier”. Gemonogrammeerd ‘HS’.

    ”Vue sur la campagne”. Huile sur papier. Porte le monogramme ‘HS’.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #139

    Een messingen dekselpot met een geëmailleerd, Japans geïnspireerd decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
  • #234
    Theo Van der Horst
    Period: 1921 - 2003

    “De schuldige hongerlijdertjes”. Olieverf op doek. Achteraan gemonogrammeerd en gedateerd ‘94.

    ”Les affamés coupables”. Huile sur toile. Monogramme au dos et datée ‘94.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #226
    Dieltjens

    “Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #247
    Charles Philogène Tschaggeny
    Period: 1815 - 1894

    “Schuur bij een weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Grange et prairie”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 32 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #197

    Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 - 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #237
    Sonia Abeloos
    Period: 1876 - 1969

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45,5 x 60,5 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #211

    Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren

    Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 51 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #214

    Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.

    Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #228
    P. Maudet

    “Zich op de Isère te Grenoble”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Vue sur l’Isère à Grenoble”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #210

    Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.

    Grand candélabre en métal, monté en lampadaire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #206

    Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.

    Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #250
    C. Heulebos

    “Vrouwen aan een kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    ”Femmes devant l’église”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #240
    Gabriel De Pauw
    Period: 1924 - 2000

    “Jongeling”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Le jeune homme”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #239
    P. Grey

    “Landweg met huizen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Chemin de terre et maisons en arrière-plan”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #248

    “Clown”. Eglomisé in de geest van Floris Jespers. Niet gesigneerd.

    “Clown”. Eglomisé dans l’esprit de Floris Jespers. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #195

    “Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.

    Jeune femme aux oies . Un groupe en plastique sur un piédestal en bois. Travail italien.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 10 / 15

Other lots in this auction

  • #24

    Een zittende Boeddha van massief messing. Enkele manco’s en beschadiging.

    Un Bouddha assis en laiton plein. Quelques manquements et dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #88

    “Jimi Hendrix”. Olieverf op doek.

    Jimi Hendrix . Huile sur toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 89 x 74 xm
    Estimate: € 30 / 40
  • #13

    Een grote vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine randschilfers.

    Un grand vase en cristal taillé incolore. Petits éclats.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #183

    Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.

    Lot de faïence et porcelaine, composé d'un petit vase à décor floral, un vase décoratif italien partiellement doré sur un pied, une tasse avec soucoupe de Maastricht (fente des cheveux), un pot de Baudour (fente des cheveux) et un Bocal à verser Schramberg.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #8

    “Moeder en kind”. Een beeld van terracotta.

    ”Mere et enfant”. Une statue en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #175

    Een vaas van bruin glas.

    Vase en verre brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #36

    Een lot van acht aardewerken borden met handgeschilderde decors. Voornamelijk Quimper.

    Lot de huit assiettes en faïence aux décors peints à la main. En majorité de Quimper.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #230

    Vier diverse gravures: - een topografische prent van een Nederlandse stad. - twee topografische optiekprenten met uitgesneden vensters. Alle drie met de hand ingekleurd. - een gravure naar Dürer: “Ridder, dood en duivel”. Waterschade.

    Quatre gravures diverses: - planche topographique représentant une ville hollandaise. - deux planches optiques aux fenêtres découpées. Les trois colorées à la main. - une gravure d’après Dürer: “Chevalier, mort et diable”.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #63

    Een reproductie naar een werk van Picasso. Italiaanse uitgave.

    Une reproduction d'après une œuvre de Picasso. Edition italienne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #4

    Drie verschillende schotels van blauw en wit en meerkleurig aardewerk. XIXe eeuw.

    Trois plats différents en faïence bleue et blanche et polychrome. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #82

    “De verboden vrucht”. Aquarel op papier.

    Le fruit défendu . Aquarelle sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #171
    Boch La Louvière

    Aardewerken kruik. Versierd met een koets en met opschrift “Le Retour de la Ville”. Onderaan gemerkt en met initialen van decorateur. Omstreeks 1950.

    Cruche en faïence décorée d’un diligence et l’inscription “Le Retour de la Ville”. Marque sous la base et aux initiales du décorateur. Vers 1950.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
View all auction items ›

Online-Only veiling van 1 februari 2021

Op Maandag 1 februariwordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday February 1st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

1 February 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More