Other lots in this auction
-
#224
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit drie dienbladen, een theestel zonder deksel, een theepot, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#83
Een lot van 2 messing bellen, waarvan de kleinste met gegraveerde tekst “Stad Mechelen Klokkenwerpen 1967”.
lot of 2 brass bells, the smallest with engraved text "Stad Mechelen Klokkenwerpen 1967".No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 16 x Ø17cmEstimate: € 25 / 75 -
#171
Een vintage kristal kleurloos vaasje op zwart vierkante voet.
A vintage crystal colorless vase on a black square foot.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 19 x Ø 9 cmEstimate: € 25 / 35 -
#54Boch La Louvière
Een aardewerken vaas met bloemdecor en vergulde accenten.
An earthenware vase with floral decoration and gilded accents.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 44,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#183
Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).No longer availableOnline onlyDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#199
Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
A Chinese porcelain baluster vase with Canton decor.No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#10Dresden
Een lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein met een meisje met bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine saxonne multicolore avec une fille avec un panier de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#98Unica
Een polychroom aardewerken vaas met bloemdecor. Plateel. Gouda, Holland.
A polychrome earthenware vase with floral decoration. Plateau. Gouda, Holland.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 48 cmEstimate: € 50 / 70 -
#267
Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.
Une paire de chenets en laiton avec des têtes de lion aux anneaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. H:50cmEstimate: € 80 / 120 -
#56Dresden
Een klein rechthoekig vaasje met bloemdecor. We voegen er twee hoedenspelden aan toe.
A small rectangular vase with floral decoration. We add two hat pins to it.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h 13 cmEstimate: € 45 / 50 -
#114Maria Innocentia Hummel
lot van 2 Hummels;-Hum 555, Eins, zwei, drei - One, two, three - #1020, gesign onderaan, in originele doos-Hum 549/3/0 - Ein süßer Trost, A sweet offering, #144, gesign onderaan, in originele doos
lot of 2 Hummels; -Hum 555, Eins, zwei, drei - One, two, three - #1020, signed at the bottom, in original box -Hum 549/3/0 - Ein süßer Trost, A sweet offering, #144, signed at the bottom, in original boxNo longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 10cmEstimate: € 50 / 80 -
#239
Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableOnline onlyDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60