Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Christus met de doornkroon”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.

“Christus met de doornkroon”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.

Le Christ à la couronne d'épines . Pastel sur papier. Indistinctement signé.
Online only
Dim. 46 x 58 cm
SKU: 0102210091.
Categories: Online Only, Papier, Pastel.
Auction day: 1 February 2021 22:00
Catalogue #91
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #246
    E. Laeremans

    “Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.

    “Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17,5 x 11,5 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #206

    Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.

    Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #139

    Een messingen dekselpot met een geëmailleerd, Japans geïnspireerd decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
  • #211

    Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren

    Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 51 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #189
    Pe. De. (Pieter Dienes)

    Een oude koffiemolen.

    Un vieux moulin à café.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #222

    “Portret van een vrouw met ontblote borst”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd januari 1983.

    ”Portrait d’une femme à un sein dénudé”. Pastel sur papier. Signé et daté janvier 1983.
    No longer available
    Online only
    Dim. 67 x 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #187

    “Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.

    Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #244

    “Plattelandszicht”. Olieverf op papier”. Gemonogrammeerd ‘HS’.

    ”Vue sur la campagne”. Huile sur papier. Porte le monogramme ‘HS’.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #190

    Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.

    Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #214

    Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.

    Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #195

    “Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.

    Jeune femme aux oies . Un groupe en plastique sur un piédestal en bois. Travail italien.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #198

    Drie glazen kandelaars met beeltenissen van Christus en Maria Heilig Hart, waarvan twee gesatineerd. Eén met barst.

    Trois chandeliers en verre représentant le Christ et Marie Sacré-Cœur, dont deux sont satinés. Un avec des fissures.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 & 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #245
    Napoléon François Ghesquiere
    Period: 1812 - 1862

    “Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #191

    Een verzilverde vierarmige kandelaar in Adamstijl en een vol messingen met drie armen.

    Un chandelier de style Adam à quatre bras plaqué argent et un en laiton massif à trois bras.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 & 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #210

    Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.

    Grand candélabre en métal, monté en lampadaire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #193

    Een glazen wijnkoeler met koord.

    Un rafraîchissoir à vin en verre avec cordon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #236
    Roman Zuzuk

    “Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.

    “Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #192

    Een vaas met iriserend decor en een grote theepot van majolica. De tweede met schilfer aan de voet en gemerkt Capodimonte.

    Un vase à décor irisé et une grande théière en majolique. Le second avec éclat à la base et marqué Capodimonte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 & 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #194

    Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7 - 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242

    “Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.

    ”Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1919.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #238

    “Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #241
    Gabriel De Pauw
    Period: 1924 - 2000

    “Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    ”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #197

    Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 - 27 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #97
    L. H. Held

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedatyeerd 1941. Naar een werk van Julius Monien uit 1882.

    Paysage . Huile sur toile. Signé et daté 1941. D'après une œuvre de Julius Monien de 1882.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #138
    Rogers Bros.

    Een metalen beker, versierd met eikels.

    Une coupe en métal décorée de glands.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #207

    Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.

    Petite chaise décorative à siège en osier. Pays de Namur, vers 1760.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #172
    Castelor

    Een achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.

    Un vase octogonal en faïence avec couvercle à décor floral bleu-blanc et doré. Flocon sur le couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #150

    Een stempel met een aantal drukjes.

    Un tampon avec plusieurs presses.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #55

    Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.

    Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30 & 8 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #160

    Een paar XIXe eeuwse Delftse tegels. Schade en restauratie.

    Paire de carreaux de Delft du XIXème siècle. Dégâts et restauration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 13 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #27

    Een lot van 36 albums van Suske en Wiske, twee van Pats en één van Jerom.

    Un lot de 36 albums de Suske et Wiske, deux de Pats et un de Jerom.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #249
    R. Montgomery

    “Een sloep en een bruggetje over een rivier”. Gehoogde houtskooltekening. Gesigneerd.

    “Une chaloupe et un petit pont sur la rivière”. Fusain rehaussé. Signé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #93

    “Gather ye rosebuds...”. Een lithografie naar Jennie Harbour.

    Rassemblez vos boutons de rose ... . Une lithographie d'après Jennie Harbour.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 17 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #119

    Een oeil de boeuf wandklok van zwart perenhout met gebogen zijden. Inlegwerk van parelmoer, zwarte Romeinse cijfers.

    Une horloge murale oeil de boeuf en bois de poirier noir avec côtés courbés. Incrustation de nacre, chiffres romains noirs.
    No longer available
    Online only
    Dim. 64 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #96
    A. Wouters

    “Ruiter in een romantisch landschap. Gesigneerd. Naar een werk van B. C. Koekkoek.

    Cavalier dans un paysage romantique. Signé. D'après une œuvre de B. C. Koekkoek.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Online-Only veiling van 1 februari 2021

Op Maandag 1 februariwordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday February 1st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

1 February 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More