#138Een uit kalksteen gesculpteerd beeldje van vermoedelijk St-Joris met de draak. 17e-18e eeuw.
A limestone sculpture believed to depict St. George and the Dragon. 17th-18th century.No longer availableDim. 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#154“Sint-Anna ten drieën”. Een schilderij, olieverf op koperpaneel. 17e eeuws.
"Saint Anne with Three". A painting, oil on copper panel. 17th century.No longer availableDim. 16 x 12,5 cmEstimate: € 500 / 600
#497Een rijkelijk gedecoreerde koperen beker met putto op het deksel. Met handvaten van druivenranken.
#570Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten en een smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with diamonds and an emerald with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 400 / 500 -
#217Een Misaal: “Appendix ad Missale Romanum, continens varias messas et commemorationes proprias sanctorum patriae et dioecesis leodiensis.” Typografie: Arnoldi Bronckart - Datering 1748. Met meerdere gravures.
A Missal: "Appendix to the Roman Missal, containing various masses and commemorations of saints of the homeland and the Diocese of Liège." Typography: Arnoldi Bronckart - Dating 1748. With multiple engravings.No longer availableDim. 36,5 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#200Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,68 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.68 ct.No longer availableDim. 17,37 gEstimate: € 2700 / 3000 -
#524Een kleurloos ‘frosted’ glazen vintage servies. Bestaande uit: 10 borden met vak, 4 diepe schalen, 6 kaaschotels, een schotel in de vorm van een vis, 4 maisvormige schaaltjes, en 9 andere.
#421Een lot van 2 dekselvazen in porselein met een Midden-Oosters floraal decor en wapenschilden met leeuwen.
#662Een albasten lampje, versierd met twee vogeltjes en een schelp. Met los kapje.
An alabaster lamp, adorned with two little birds and a seashell. With detachable shade.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#349Een etui met twaalf koffielepels en een suikertang van verzilverd metaal.
A case with twelve coffee spoons and sugar tongs made of silver-plated metal.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#452Keith Haring“Untitled”. Een litho op papier, genummerd 18/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”
"Untitled". A lithograph on paper, numbered 18/150, with name stamp Keith Haring + dry stamp & stamp "The Keith Haring Foundation Inc."No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#333Culinox Spring“Spring Culinox”, een langwerpige koperen visschaal met deksel.
"Spring Culinox," an elongated copper fish platter with lid.No longer availableDim. 15 x 46 x 25 cmEstimate: € 40 / 60