#154“Sint-Anna ten drieën”. Een schilderij, olieverf op koperpaneel. 17e eeuws.
"Saint Anne with Three". A painting, oil on copper panel. 17th century.No longer availableDim. 16 x 12,5 cmEstimate: € 500 / 600 -
#138Een uit kalksteen gesculpteerd beeldje van vermoedelijk St-Joris met de draak. 17e-18e eeuw.
A limestone sculpture believed to depict St. George and the Dragon. 17th-18th century.No longer availableDim. 14,5 cmEstimate: € 200 / 300
#218Een set van 2 mooi geaderde wit marmeren cassoulet vazen met bronzen guirlandes en ramskoppen gedecoreerd.
#660Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
#150Een 18 karaats geelgouden armband.
An 18 carat yellow gold bracelet.No longer availableDim. 38,25 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#193Piero Castiglioni & Gae Aulenti Fontana Arte“Parola”. Een vintage design tafellamp met geblazen opaline kap, kleurloos glazen arm en voet in borosilicaat. Ontwerp door Gae Aulenti en Piero Castiglioni voor Fontana Arte, 1980.
"Parola." A vintage design table lamp with blown opaline shade, colorless glass arm, and base in borosilicate. Designed by Gae Aulenti and Piero Castiglioni for Fontana Arte, 1980.No longer availableDim. 53 x Ø 20 cmEstimate: € 350 / 450 -
#581Eugène BenetPeriod: 1863 - 1942“Jong herderinnetje met lam”, een beeld in albast, gesigneerd E. Benet.
"Young shepherdess with lamb", an alabaster sculpture, signed E. Benet.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#464Alejandro Zaera Dynamobel“PAD Visitor chair”. Een lot van 10 zwartgelakt metalen conferentiestoelen met kunststof en gestoffeerde zitting.
"PAD Visitor chair". A lot of 10 black lacquered metal conference chairs with plastic and upholstered seating.No longer availableDim. 81 x 55 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#325Een houten commode met 3 laden.
#477Een Chinees porseleinen balustervaas met familiaal tafereel, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
A Chinese porcelain baluster vase with family scene, inscriptions, and butterfly handles. Early 20th century.No longer availableDim. 57 x Ø 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#582“Heilige Virginie” & “Heilige Carolus Borromeus”, (bid voor ons). Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel met ovaal geborduurd passe-partout.
"Saint Virginia" & "Saint Charles Borromeus", (pray for us). A lot of 2 paintings, oil on panel with oval embroidered mat.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#507Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang period. Tail glued.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120 / 180 -
#210Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 400 / 500