#316
Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
#25
Place a bid ›Estimate: € 50/70 -
#388
Een Chinese Nanking vaas met krijgers in het decor.
#173Frank Ligtelijn RaakPeriod: 1933-1996
#416
#41
“Largo”. Een glazen vaas, Rozendaal medio 1930, Maastricht.
#338Wiskemann
Een art-deco koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, gemerkt Wiskemann.
#490
Place a bid ›Dim. 14,55 g -
#55
Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.
#422Van Thuyne
“Fruitstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1968.