#154“Sint-Anna ten drieën”. Een schilderij, olieverf op koperpaneel. 17e eeuws.
"Saint Anne with Three". A painting, oil on copper panel. 17th century.No longer availableDim. 16 x 12,5 cmEstimate: € 500 / 600 -
#138Een uit kalksteen gesculpteerd beeldje van vermoedelijk St-Joris met de draak. 17e-18e eeuw.
A limestone sculpture believed to depict St. George and the Dragon. 17th-18th century.No longer availableDim. 14,5 cmEstimate: € 200 / 300
#534Een authentieke container in fijn vlechtwerk met leder en kaurischelpen. Afkomstig van de Masaï in Kenia.
An authentic container in fine wickerwork with leather and cowrie shells. Originates from the Maasai in Kenya.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#421Een lot van 2 dekselvazen in porselein met een Midden-Oosters floraal decor en wapenschilden met leeuwen.
#158Roger PintensPeriod: °1954“Arend”. Een polychroom metalen sculptuur op stenen voet.
"Arend." A polychrome metal sculpture on stone base.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#608Een modern design mat zwart metalen wandlampjes.
A modern design matte black metal wall lights.No longer availableDim. 5 x 15 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#202Gustave HelinckPeriod: 1884-1954“Havenzicht met zeilbootjes”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. doekschade links bovenaan.
#440Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 7,06 gEstimate: € 400 / 500 -
#649Bree BelgiumEen rood aardewerken vaas en asbak. Onderaan gemerkt.
A red earthenware vase and ashtray. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 20, Ø 8 cm & 35 x 11 cEstimate: € 40 / 60 -
#303Steiff, GermanyPeriod: 1950Een grote schildpad/voetbank, gemerkt Steiff, Germany. Mist zijn/haar ogen. Ca. 1950.
A large turtle/footstool, marked Steiff, Germany. Missing its eyes. Circa 1950.No longer availableDim. 32 x 60 x 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#590Een 18 karaats witgouden geweven halssnoer.
An 18 karat white gold woven necklace.No longer availableDim. 9,43 gEstimate: € 500 / 600