#523Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
#482“Kunstmap Utopia”. Door Jos Jans (°1936) en Helene Keil (°1948). Een kistje met zeefdrukken. Ed. Utopia, genummerd 22/100.
"Art portfolio Utopia." By Jos Jans (b. 1936) and Helene Keil (b. 1948). A box with silk screen prints. Ed. Utopia, numbered 22/100.No longer availableDim. 6 x 59 x 59 cmEstimate: € 35 / 50 -
#389Henri QuittelierPeriod: 1884-1980“Renaissance”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 18/150 buiten de plaat.
"Renaissance". Color lithograph. Signed and numbered 18/150 outside of the plate.No longer availableDim. 43 x 29 cmEstimate: € 25 / 30 -
#191Bronzen Danseres. Naar Collinet.
#6Een smeedijzeren paraplubak met gesmede rozen, eerste helft van de vorige eeuw.
A wrought iron umbrella stand with forged roses, first half of the previous century.No longer availableDim. 51 x 22.5 x 15.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#17Een vroeg 19e eeuws gesculpteerd houten trapornament.
#28Een houten koffertje met sleutel. XIXde eeuw.
"Summer Flowers." Oil on canvas, signed. Dated 06/10/1960.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 40 / 60