#3Gilde Clowns - Comedy Collection“Mijn grootste schat” & “Dromer”. Twee beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cm -
#17Gilde Clowns - Comedy Collection“Egelvriend”, “Vogelvriend” & “Pauzevriend”. Drie beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Allen gemerkt onderaan en in originele dozen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 & 16 cmEstimate: € 60 / 120 -
#31“Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.
Vache arlequin. Une statue en plastique multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#25Gilde Clowns - Comedy Collection“De fotograaf”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#13Gilde Clowns - Comedy Collection“De pianist” & “De drummer”. Een paar beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt onderaan en in originele dozen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#56Twee poppen, waarbij één met porseleinen hoofd en de andere met houten hoofd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 46 & 56 cm -
#1Gilde Clowns - Comedy Collection“Brandweerman”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cm -
#15Gilde Clowns - Comedy Collection“Grote en kleine hartenbreker”. Twee beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt en in originele doosjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 & 10 cm -
#30Nao & CasadesEen misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.
Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 20 cm -
#58Goebel, Germany“Franz” & “Leon”. Drie clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 15,5 cmEstimate: € 15 / 30 -
#5Gilde Clowns - Comedy Collection“Bloemenvriend”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cm -
#53Een clown van meerkleurig Muranoglas.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm