Sylvie Alberghs

Online only
Dim. 71 x 48 cm
SKU: 2301220041.
Categories: Aquarel, Grafiek, Papier.
Auction day: 24 January 2022 22:00
Catalogue #41
Estimate: € 75 / 100

  • #3
    Gilde Clowns - Comedy Collection

    “Mijn grootste schat” & “Dromer”. Twee beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt. In originele doosjes.

    Online only
    Dim. h: 12 cm
  • #17

    “Egelvriend”, “Vogelvriend” & “Pauzevriend”. Drie beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Allen gemerkt onderaan en in originele dozen.

    Online only
    Dim. h: 14,5 & 16 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #31

    “Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.

    Vache arlequin. Une statue en plastique multicolore.
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #25

    “De fotograaf”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.

    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #13

    “De pianist” & “De drummer”. Een paar beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt onderaan en in originele dozen.

    Online only
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #56

    Twee poppen, waarbij één met porseleinen hoofd en de andere met houten hoofd.

    Online only
    Dim. h: 46 & 56 cm
  • #1

    “Brandweerman”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 16 cm
  • #15

    “Grote en kleine hartenbreker”. Twee beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt en in originele doosjes.

    Online only
    Dim. h: 5,5 & 10 cm
  • #30
    Nao & Casades

    Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
  • #58
    Goebel, Germany

    “Franz” & “Leon”. Drie clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 10 & 15,5 cm
    Estimate: € 15 / 30
  • #5

    “Bloemenvriend”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt en in originele doos.

    Online only
    Dim. h: 15 cm
  • #53

    Een clown van meerkleurig Muranoglas.

    Online only
    Dim. h: 36 cm

Online Only - 24 Januari 2022 - 'Clowns'

On Monday January 24th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Send in the clowns ...

24 January 2022 22:00