#54
Drie verschillende clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 16, 18 & 20 cm -
#35The Leonardo Collection
“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 26 cm -
#52
Een paar kleine clowns van meerkleurig biscuit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 10/15 -
#11Gilde Clowns - Comedy Collection
“De verliezer” & “De winnaar”. Een paar beeldjse van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt en originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8 cm -
#13Gilde Clowns - Comedy Collection
“De pianist” & “De drummer”. Een paar beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt onderaan en in originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 60/80 -
#1Gilde Clowns - Comedy Collection
“Brandweerman”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 16 cm -
#40
“Pierrot met mandoline”. Een meerkleurig plaasteren beeld naar een werk van Friedrich Schild. Begin XXe eeuw.
Pierrot avec mandoline. Une statue en plâtre multicolore d'après une œuvre de Friedrich Schild. Début du 20e siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 56 cmEstimate: € 80/100 -
#7Gilde Clowns - Comedy Collection
“Zittende gitaarspeler”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/50 -
#66
Een lot van negen clowns met porseleinen handjes en hoofdje, waarbij vier met muziekje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13 - 35 cm -
#51R R Collection
Twee clowns van meerkleuirg kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13 & 16 cm -
#46The Leonardo Collection
“New tricks”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 24 cm -
#44The Leonardo Collection
“Serenade”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cm