Similar lots by type
-
#205Max Weiler“Binnenhof Hotel”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
"Binnenhof Hotel". Mixed media. Signed and dated 1997. -
#202Van Leemput‘Langgevelhoeve’, een impasto gezet oliverfschilderij op doek. Getekend Van Leemput.
'Long facade farm', an impasto oil painting on canvas. Signed by Van Leemput. -
#247K. Van Goethem“Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
"Tree Lane". Oil on canvas. Signed and dated 1949. -
#254F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Homestead”. Oil on canvas. Signed and dated '75. -
#251“Beekje in de winter”. Olieverf op paneel. Sporen van handtekening.
"Stream in Winter". Oil on panel. Traces of signature. -
#216L Velter“Heren bij de fiets”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Gentlemen by the bicycle." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#255Oscar Lippens“Park Otterlo”. Aquarel. Gesigneerd.
"Park Otterlo." Watercolor. Signed. -
#228J. Marien“Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.
"Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien. -
#256“De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India. -
#221G. Veltkamps“Begijnhof te Leuven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Veltkamps.
"Beguinage in Leuven", a painting, oil on panel, signed by G. Veltkamps. -
#248Elise Docquir‘Bedelmeisje in blauwe lompen’. Olieverf op doek, onleesbaar getekend.
'Beggar girl in blue rags'. Oil on canvas, signed illegibly. -
#257“Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India. -
#217‘Het pad door de heide’, olieverf op doek, gesigneerd N. Verheylen.
'The path through the heath', oil on canvas, signed N. Verheylen. -
#246Raymond Jean BizetPeriod: 1922-2015‘Zichten op de kerktoren’. Een paar olieverfschilderijen op paneel, getekend; R. J. Bizet.
‘Views of the church tower’. A pair of oil paintings on panel, signed; R. J. Bizet. -
#239J. Dortevelle“Zuiders terras”. Aquarel. Gesigneerd.
"Southern terrace." Watercolor. Signed. -
#258René De ConinckPeriod: 1907-1978“Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.
"Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck. -
#207Herfstimpressie. Olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
Autumn Impression. Oil on canvas, signed illegibly. -
#252‘Koeien aan het water’. Verdoekt olieverfschilderij. Vermoedelijk 19e eeuw. Linksonder onleesbaar getekend.
‘Cows by the Water’. Verdoekt oil painting. Presumably 19th century. Indecipherable signature in the bottom left corner. -
#253M. Sannen“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
"Cows in the meadow". Oil on canvas. Signed and dated '57. -
#242Ria Picco-Rückert“Staalgieterij”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1951.
"Foundry". Lithograph. Signed and dated 1951. -
#249K. Cornet“Veldweg met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Field path with farmstead". Oil on canvas. Signed. -
#220D. Carlier“Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.
"Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier. -
#240“Compositie met podium”. Gemengde techniek op papier.
"Composition with stage". Mixed media on paper. -
#218Door Tirry“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape". A painting, oil on board. Signed at the bottom.
Other lots in this auction
-
#51Kruisbeeld onder stolp.
Crucifix under glass dome. -
#295Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug. -
#214L. Velter“Stormlampen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Storm lamps". A painting, watercolor on paper. Signed and dated at the bottom. -
#222Een Japanse print Hoyoshusha.
A Japanese print Hoyoshusha. -
#208“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat. Glas gebarsten.
"Oude Vlierstruik". An etching on paper, numbered 11/20, signed outside the plate. Broken glass. -
#153Een set van 2 Chinese blauw-witte porseleinen vazen met kinderen in het decor.
A set of 2 Chinese blue and white porcelain vases with children in the decoration. -
#277Twee verschillende karpetten.
Deux carpettes différentes. -
#135Een massief houten trolley in rustieke stijl.
A solid wood trolley in a rustic style. -
#215Een koperen kruitbus waarvan de verdeelkop ontbreekt, James Dixon & sons.
A copper powder flask missing the dispenser head, James Dixon & Sons. -
#27Een lot van 3 decoratieve dolken in diverse materialen (hoorn/leder/metaal) van Aziatische oorsprong. (Chinees kortzwaard met oxidatieschade).
A lot of 3 decorative daggers in various materials (horn/leather/metal) of Asian origin. (Chinese short sword with oxidation damage). -
#289Een handgeknoopt Kelim tapijt, met veel schade.
A hand-knotted Kilim carpet, with extensive damage. -
#290Een inktstel en vloeipapierhouder van zwart marmer. De glazen inktpotjes zijn aanwezig maar hebben veel schade.
An inkwell and blotter holder made of black marble. The glass ink pots are present but heavily damaged.

