#194
Ch. du Tertre A.C. Margaux 5e grand cru classé M.C. 1976 aantal: 7 bt ts à ms, 1 ls
No longer available -
#201
Ch. de France A.C. Graves
M.C. 1978 aantal: 15 bt ts à ls, vuile en/of beschadigde etiketten, 5 manco
No longer available -
#209
Lot rode bordeaux
1982 aantal: 12 bt Ch. Haute Libarde A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1982 aantal: 6 bt Ch. Perenne A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1982 aantal: 3 bt Ch. Bois David A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1982 aantal: 3 bt
No longer available -
#156
Ch. Mouton-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1955 aantal: 1 bt ls, gevlekt etiket, kurk in de hals
No longer available -
#245
Ch. Sainte-Barbe A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#433
Bourgueil Le Fretval A.C. Joseph Mellot, Sancerre M.O. O.D. 2007 aantal: 6 bt
No longer available -
#120
Lot rode bourgogne
aantal: 12 bt Mercurey A.C. Nicolas Bretonnières, Beaune M.B. 1978 aantal: 6 bt Ch. de Mercey A.C. Bourgogne Hautes Côtes de Beaune Moillard, Nuits M.O. 1983 aantal: 2 bt Monthelie A.C. Albert Bichot, Beaune M.O. 1998 aantal: 1 bt Bourgogne Cuvée Latour A.C. Louis Latour, Beaune M.O. 2001 aantal: 1 bt Bourgogne 200e Anniversaire A.C. Louis Latour, Beaune M.O. 2007 aantal: 1 bt Gevrey-Chambertin La Justice A.C. Albert Bichot, Beaune M.O. 2009 aant(..)
No longer available -
#403
Pouilly-Fumé Le Champ des Vignes A.C.
Yvon & Pascal Tabordet, Chaudoux-Verdigny M.P. O.D. 2001 aantal: 24 hbt
No longer available -
Ch. Mondésir-Gazin A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1981 aantal: 6 Mag.
No longer available -
#374
Ch. Pontet-Chappaz A.C. Margaux
M.C. O.K. 1997 aantal: 6 bt
No longer available -
#111
Lot rode bourgogne
aantal: 3 bt Nuits-Saint-Georges A.C. M. Champeval & P. Bouillon, Bordeaux-Vougeot-Paris
1947 aantal: 2 bt 6 & 7 cm, 1 halsetiket mancoClos de la Roche A.C. Grand cru Marvel Père & Fils, Corroy-le-Château
1955 aantal: 1 bt 7 cm
No longer available -
#267
Lot rode bourgogne
1 aantal: 9 bt Chassagne-Montrachet 1e Cru Clos St-Jacques A.C. Henri de Boileau, St-Symphorien M.O. 1987 aantal: 3 bt Chambolle-Musigny Chardame A.C. Henri de Boileau, St-Symphorien M.O. 1987 aantal: 4 bt Fixin 1e Cru Les Hervelets A.C. Négociants-Eleveurs Associés, Charnay M.O. 1987 aantal: 2 bt