#215Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1987 aantal: 12 bt
No longer available -
#183Auxey Duresse Les Duresses A.C. L. & F. Granville M.B. 1976 aantal: 9 bt
No longer available -
#41Lot rode wijn
aantal: 7 bt
Coonawarra
Wynns M.P. 1993 aantal: 4 bt
Coonawarra
Hardy’s M.P. 1994 aantal: 3 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#193Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1981 aantal: 10 bt
No longer available -
#281Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. K. 1995 aantal: 8 bt
No longer available -
#259Ch. Montaunoir A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#280Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 1995 aantal: 5 bt
No longer available -
#218Ch. du Vieux-Guinot A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 11 bt
No longer available -
#414Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
#35Lot rode wijn
aantal: 6 bt
Rioja Reserva D.O.C. Oscar Tobias, Cuzcurrita de Rio Tiron M.O. 2016 aantal: 4 bt
Jaros D.O. Ribera del Duero Viñedos Ropios, Pesquera de Duero M.O. 2017 aantal: 2 bt