#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#408Ch. La Pointe A.C. Pomerol
M.C. 2014 aantal: 7 bt
No longer available -
#241Ch. Monet A.C. Sauternes
M.C. 1991 aantal: 8 bt
No longer available -
#272Ch. d’Yquem A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1995 aantal: 1 bt
No longer available -
#299Ch. Haut-Mayne A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#3Lot witte wijn
aantal: 9 Bt.
Dom. de Brescou I.G.P. Côtes de Thongue
M.D. 2009 aantal: 2 Bt.
M.D. 2010 aantal: 1 Bt.
M.D. O.D. 2011 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#139Collectie Single Malt
aantal: 6 bt
Smokehead Extra Rare
aantal: 1 bt
Dun Bheagan 11 years old Linkwood
1996 aantal: 1 bt
Glenmorangie 15 years old
Sauternes casks
aantal: 1 bt
Bruichladdich Octomore 02.2 Orpheus 5 years old Islay Bourbon en Petrus vaten
aantal: 1 bt
Bunnahabhain Ceòbanach Islay
aantal: 1 bt
Lagavulin 16 years old Islay
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 1000 / 1400 -
#203Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#394Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#149Lot likeurwijn
aantal: 12 bt
Dom. Laporte A.C. Muscat de Rivesaltes
M.O. 1999 aantal: 1 bt
Pineau des Charentes A.C. Bonnin & Cie, Challignac M.O.
aantal: 6 bt
Madère de l’Isle
Daniel Sanders, Barsac M.O.
aantal: 5 bt
No longer available -
#35Lot rode wijn
aantal: 6 bt
Rioja Reserva D.O.C. Oscar Tobias, Cuzcurrita de Rio Tiron M.O. 2016 aantal: 4 bt
Jaros D.O. Ribera del Duero Viñedos Ropios, Pesquera de Duero M.O. 2017 aantal: 2 bt
No longer available -
#155Lot wijn
aantal: 6 bt
Mosel-Saar-Ruwer Qualitätswein Andreas Oster, Cochem E.A. 1999 aantal: 1 bt
Vinsobres A.C. Côtes du Rhône Cave du Prieuré, Vinsobres M.O. 197* aantal: 1 bt
Ch. des Laurets A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.B. 1979 aantal: 1 bt
Ch. La Freynelle A.C. Bordeaux
M.C. 1994 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P.
aantal: 1 bt