Other lots in this auction
-
#194Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1981 aantal: 12 bt
No longer available -
#211Ch. Poujeaux A.C. Moulis Cru grand bourgeois exceptionnel M.C. 1986 aantal: 5 bt
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#151Lot likeurwijn
aantal: 3 bt
Quinta do Noval Vintage Port Bottled 1993 Quinta do Noval Vinhos, Vila Nova de Gaia M.O. 1991 aantal: 1 bt
Burmester Porto Vintage Bottled 1994 J.W. Burmester & Ca Lda, Oporto M.O. 1992 aantal: 1 bt
Fonseca Vintage Port Bottled 1996 Fonseca-Guimaraens Vinhos, Oporto M.O. 1994 aantal: 1 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#218Ch. du Vieux-Guinot A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 11 bt
No longer available -
#192Ch. Mitrotte A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.B. 1981 aantal: 14 bt
No longer available -
#303Ch. de Fieuzal A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 1999 aantal: bt Er is een fles meer dan op de foto.
No longer available -
#146Lot likeurwijn
aantal: 9 bt
Monbazillac A.C.
M.B.
aantal: 1 bt
Clos de Madère A.C. Cérons
M.B.
aantal: 1 bt
Ch. Gravas A.C. Sauternes
M.C.
aantal: 1 bt
Lustau Almacenista Oloroso Sherry Emilio Lustau, Jerez de la Frontera
aantal: 1 bt
Vermouth de France Original Dry Noilly Prat & Cie, Marseille
aantal: 1 bt
Tio Pepe Palomino Fino Sherry
Gonzàlez Byass
aantal: 1 bt
Vecchioflorio Dolce D.O.P. Marsala Florio, Marsala
aantal: (..)
No longer available -
#156Lot wijn
aantal: 12 bt
Pouilly-Fumé A.C.
1996 aantal: 1 bt
Pouilly-Fuissé A.C. - Vieille vignes Dom. Thibert Père & Fils, Fuissé M.O. 1997 aantal: 1 bt
Chablis A.C. Durup, Maligny M.O. 1996 aantal: 1 bt
Chablis A.C. Durup, Maligny M.O. 1999 aantal: 1 bt
Chablis A.C. Laroche, Chablis M.O. 2017 aantal: 1 bt
Chinon Les Chanteaux A.C. Couly-Dutheil, Chinon M.O. 2017 aantal: 1 bt
Nuragico Spantu D.O.C. Vermentino di Sardegna
M.O. 2014 aantal(..)
No longer available -
#101Lot rode bordeaux
aantal: 11 bt
Ch. Les Donats A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1981 aantal: 6 bt TS à MS, beschadigde etiketten
Ch. Bel Air Ouÿ A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1982 aantal: 1 bt
Ch. Hauterive A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1982 aantal: 1 bt
Ch. Bel-Air A.C. Puisseguin-St-Emilion
1984 aantal: 1 bt
Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1984 aantal: 1 bt
Ch. Les Chaumes A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: (..)
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available

