#344Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#40Lot rode wijn
aantal: 7 bt
Ch. Floris Réserve A.C. Madiran Gabriel & Patricia Hugues, Moncaup M.C. 2015 aantal: 4 bt
Dom. Vaïsse I.G.P. Pays d’Hérault Regali, Aniane M.O. 2016 aantal: 3 bt
No longer available -
#218Ch. du Vieux-Guinot A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 11 bt
No longer available -
#210Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.P. 1986 aantal: 10 bt
No longer available -
#98Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Le Grand Humeau A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 6 bt
Ch. Semonlon A.C. Haut-Médoc
1994 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Lavergne A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1997 aantal: 1 bt etiket beschadigd
Ch. de ***
No longer available -
#196Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
#200Nony Monopole A.C. Bordeaux
M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#392Ch. de Pez A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#299Ch. Haut-Mayne A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#145Lot likeurwijn
aantal: 9 bt
Dom Carlos Old Douro Port
Manuel Antonio Saraiva, Pinhão M.O.
aantal: 1 bt
Ruby Port
Osborne, Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 1 bt
Boa Vista Special Reserve Port
Offley, Burmester, Porto M.O.
aantal: 3 bt
Au Vieux Port(o) 5 Tawny
Nieport, Porto M.O.
aantal: 1 bt
Fine Tawny Port
Dow’s, Silva Cosens, Oporto M.O.
aantal: 1 bt
Porto Rocha 10 Years Old
Antonio da Rocha Leau, Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 2 bt
No longer available -
#215Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1987 aantal: 12 bt