#72
Lot rode bourgogne
aantal: 3 Bt. Fixin A.C. Jean-Louis Fougeray, Marsannay M.O. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. de Monthelie A.C. E. de Suremain, Monthelie M.C. 1990 aantal: 1 Bt. Fixin Les Arvelets A.C. Vincent et Denis Berthaut, Fixin M.D. 1995 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#211
Nuits-St-Georges 1e Cru Les Chaînes Carteaux A.C. Dom. Dupasquier & Fils, Nuits M.D. O.D. 1991 aantal: 10 Bt.
No longer available -
#156
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé M.C. 1976 aantal: 1 Bt. MS, vaag etiket
No longer available -
#238
Santenay 1e Cru La Comme A.C. Michel Coutoux, Chassagne M.O. O.D. 1999 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#284
Alabanza Rioja Crianza D.O.C. Rioja Bodegas Alabanza, Agoncillo M.O. 2004 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#67
Lot rode bourgogne
aantal: 6 Bt. Bourgogne A.C. Sélection H. & J. Chassagne, Argentat
1961 aantal: 1 Bt. 6 cmEchezeaux A.C. Grand cru Labaume
1967 aantal: 1 Bt. beschadigd etiketChambolle-Musigny A.C. Bernard Grivelet, Chambolle M.O. 1970 aantal: 1 Bt. Charmes-Chambertin A.C. Grand cru Dom. Tortochot, Gevrey M.D. 1983 aantal: 1 Bt. 5 cmEchezeaux A.C. Grand cru François Lamadon, Vosne M.P. 1996 aantal: 1 Bt. Pommard A.C. Bouchard Père & Fils, Beaune M.O. 2010 aantal:(..)
No longer available -
#43
Lot rode bordeaux
aantal: 5 Bt. Ch. Beauvillars A.C. Pomerol
M.O. 1967 aantal: 1 Bt. Ch. Petit-Village A.C. Pomerol
M.C. 1969 aantal: 1 Bt. Ch. Petit-Village A.C. Pomerol
M.C. 1972 aantal: 1 Bt. Ch. L’Eglise-Clinet A.C. Pomerol
M.C. 1974 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#305
No longer available -
#340
Nuits-St-Georges 1e Cru Les Vallerots A.C. Bertrand Machard de Gramont, Nuits M.O. D. 2004 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#422
El Inùtil Tempranillo D.O. La Mancha Bodegas Cristo de la Vega, Socuellamos M.O. O.D. 2016 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#361
Portal d’Azenha Reserva D.O.C. Douro Solar de Cambres Lda, Quinta do Casal, Cambres-Lamego M.O. O.D. 2010 aantal: 6 Bt
No longer available -
#313