#138Collectie Single Malt
aantal: 6 bt
Bowmore 12 Years Old
aantal: 1 bt
Glenallachie
1990 aantal: 1 bt
The Glenlivet 15 years old French oak reserve
aantal: 1 bt
Highland Park Dun Eideann
aantal: 1 bt
Caol Ila C-si; 2-466
1993 aantal: 1 bt
Aberlour 10 years old
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#330Ch. Testelle A.C. Bordeaux Clairet
M.O. O.D. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#429Terras Gauda D.O. Rias Baixas O Rosal, Pontevedre M.O. O.D. 2020 aantal: 12 bt
No longer available -
#348Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#374Ch. Canon A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. K. 2006 aantal: 7 bt
No longer available -
#31Lot rode wijn
aantal: 3 bt
Valbuena 5° D.O. Ribera del Duero Bodegas Vega Sicilia, Valladolid M.O. 2016 aantal: 1 bt
Pintia D.O. Toro Tempos, Vega Sicilia, Bodegas y Viñedos Pintia, Valladolid M.O. 2016 aantal: 2 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#237Ch. Guillot A.C. Pomerol
M.C. 1990 aantal: 11 bt 1 meer dan op de foto!
No longer available -
#4121884 The President’s Blend Mendoza, Argentina Escorihuela Gascón, Mendoza M.O. O.D. 2015 aantal: 4 bt
No longer available -
#340Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#155Lot wijn
aantal: 6 bt
Mosel-Saar-Ruwer Qualitätswein Andreas Oster, Cochem E.A. 1999 aantal: 1 bt
Vinsobres A.C. Côtes du Rhône Cave du Prieuré, Vinsobres M.O. 197* aantal: 1 bt
Ch. des Laurets A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.B. 1979 aantal: 1 bt
Ch. La Freynelle A.C. Bordeaux
M.C. 1994 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P.
aantal: 1 bt
No longer available -
#18Lot witte wijn
aantal: 11 bt
Rioja Crianza D.O. Bierzo Marquès de Murrieta (Ygay), Logroño
1981 aantal: 4 bt
Rioja Crianza D.O. Marquès de Murrieta (Ygay), Logroño
1982 aantal: 4 bt
Rioja D.O. Marquès de Murrieta (Ygay), Logroño
aantal: 1 bt onleesbaar etiket
Rueda D.O. Marquès de Riscal, Rueda
1986 aantal: 2 bt