#344Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#277Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#337Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#104Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Citran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1972 aantal: 1 bt
Ch. Chatain A.C. Lalande-de-Pomerol
1973 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P. 1974 aantal: 2 bt
Ch. Le Crock A.C. St-Estèphe
M.C. 1976 aantal: 1 bt
Ch. Vray Petit Figeac A.C. St-Emilion
1977 aantal: 1 bt
Ch. Figeac A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1979 aantal: 1 bt
Ch. Leyssac A.C. St-Estè(..)
No longer available -
#296Ch. Planey-de-la-Croix A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.B. 1998 aantal: 7 bt
No longer available -
#312Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#35Lot rode wijn
aantal: 6 bt
Rioja Reserva D.O.C. Oscar Tobias, Cuzcurrita de Rio Tiron M.O. 2016 aantal: 4 bt
Jaros D.O. Ribera del Duero Viñedos Ropios, Pesquera de Duero M.O. 2017 aantal: 2 bt
No longer available -
#424The Ladybird W.O. Simonsberg-Stellenbosch Laibach
2017 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#226Lot rode bordeaux
1989 aantal: 7 bt
Ch. Cazeau A.C. Bordeaux
M.C. 1989 aantal: 2 bt
La Gravette de Certan A.C. Pomerol S.C. Vieux Ch. Certan M.P. 1989 aantal: 3 bt
Ch. du Breuil A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1989 aantal: 1 bt
No longer available -
#381Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt