#420
Johannisberger Klaus Riesling GG Deutscher Qualitätswein Rheingau V.D.P. Grosse Lage Prinz von Hessen, Johannisberg G.A. 2016 aantal: 6 bt
No longer available -
#275
Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#390
Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#258
Ch. Montaunoir A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1994 aantal: 7 bt
No longer available -
#147
Lot rode Porto
aantal: 3 Bt.
Quarles Harris Vintage Port
1977 aantal: 1 Bt.
Ferreira Vintage Port
1991 aantal: 1 Bt.
Sandeman “Vau Vintage” Vintage Port
1997 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#225
Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#108
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Lynch-Moussas A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1984 aantal: 2 bt
Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1984 aantal: 1 bt
Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1985 aantal: 2 bt
Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1986 aantal: 1 bt
Ch. Lalande-Borie A.C. St-Julien
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Camensac A.C. Haut-Médoc 5e grand cru classé M.C(..)
No longer available -
#205
Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1985 aantal: 7 bt
No longer available -
#388
Dom. La Roche A.C. Pessac-Léognan
M.C. D. 2009 aantal: 5 bt
No longer available -
#362
Clos du Roy A.C. Graves
M.O. O.D. 2003 aantal: 12 bt
No longer available -
#117
Lot rode bordeaux
aantal: 2 Mag
Ch. Le Bourdieu A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1973 aantal: 1 Mag
La Rose Pauillac A.C. Pauillac
M.P. 1990 aantal: 1 Mag
wineNo longer available -
#161
Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm