#77JK Decor CarlsbadEen paar sierborden met Napoleontisch tafereel en vergulde randen. Aan achterzijde gemerkt “JK Decor Carlsbad”.
#21Een lot van 14 Chinees porseleinen borden .
A lot of 14 Chinese porcelain plates.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#179Een Imari vaas in traditioneel blauw, wit en rood.
An Imari vase in traditional blue, white and red.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#76Clément FranceEen lot van 6 vingtage aardewerken escargot schoteltjes, onderaan gemerkt “Clément France 1654”. Bijgevoegd een set escargot klemmetjes.
#143Een lot bestaande uit een Imari schaal en 12 houten onderzetters in etui met lakwerk.
A lot consisting of an Imari bowl and 12 wooden coasters in a case with lacquer.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x 30,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#53Een lot van Chinees en japans porselein omvattend 2 kommen en 5 vaasjes.
#222Een witgepatineerd kinderstoeltje.
A white patinated children's chair.No longer availableOnline onlyDim. H: 67 cmEstimate: € 20 / 25 -
#35Een dekselvaas van Satsuma porselein met bloemendecor.
#101Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).
A brown leather travel case. (AID694).No longer availableOnline onlyDim. 23 x 60 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#138Een blauw Boheems kristallen karaf.
A blue Bohemian crystal decanter.No longer availableOnline onlyDim. 23cmEstimate: € 30 / 40