Een eikenhouten bijzettafeltje.
#83
Een lot van 7 blauw-wit porseleinen borden met divers decor.
#26
Een paar Indonesisch gesculpteerde houten muurlepel en vork. Schade aan vork.
#113
Een polychrome vaas van Chinees porselein met decor van figuren en bloemen.
A polychrome vase of Chinese porcelain with decorations of figures and flowers.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 33,5 cmEstimate: € 40/50 -
#39
Een oud handtasje met metalen beugel en zwarte stof.
#9
Een mijnwerkerslamp in koper en glas.
#25Kodak film
Een lot van 2 oude box-camera’s, waaronder een six 20 Brownie van Kodak en een Nr2 Brownie camera.
A lot of 2 old box cameras, including a Kodak six 20 Brownie and a No. 2 Brownie camera.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 10/20 -
#230
Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
#50
Een geglazuurde majolica cache-pot met een decor van bloemen, ca 1900. Heeft een haarlijnscheurtje aan de boord en kleine schilferschade.
#60
Een lot van 3 geslepen kristallen karaffen.
#38
Een lot van 4 kruisbeelden.
A lot of 4 crucifixes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 37 cmEstimate: € 30/40