#230
Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
A brass comb holder and dustpan.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 15/20 -
#48
Een ninja zwaard, speelgoed.
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
A vase of cut colorless crystal. Small flake.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 30/40 -
#99
Een lot van 3 kristalglazen karaffen, waarvan 1 gelabeld Boheems.
#49
Een lot hotelporseleinen servies.
A set of hotel porcelain tableware.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 20/40 -
#69
Een gevarieerd lot bestaande uit een glaspasta lampenkap, een groen schenkkannetje gemerkt JM, een zilveren servetring, een Pelikan vulpen, een doosje met 12 delfts blauwe onderzetters gemerkt RAM en een oude Zweedse landkaart met vaarroutes.
#102Lladro
‘Dame met stokbroden en puppy’, een Lladro beeld.
#213
Een houten marqueterie haltafeltje met vierkant blad, hierop ingelegd een middeleeuws tafereel met ruiter. Gesteund op vier poten. Barst aan de rand van het blad.
A wooden marquetry console table with a square top, inlaid with a medieval scene featuring a rider. Supported by four legs. Crack on the edge of the top.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. 74 x 60 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#199
Een klein handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
A small hand-knotted oriental wool rug.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 95 x 78 cmEstimate: € 25/35 -
#40
Een Egyptisch aardewerken beeldje leeuw sarcofaag met herstelschade.
#129Capodimonte
#227
Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
A colorless globe of cut crystal on a plate. Slight damaga at the rim.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20/30