• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Pablo

”Clown”. Huile sur panneau. Signé.
Online only
Dim. 60 x 30 cm
SKU: 0104190153.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #153
Estimate: € 40 / 60

  • #235

    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #323
    PS-67 Scott

    Een direct aangedreven platenspeler. Werkende staat. Cinch output.

    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #28

    Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #86
    Gloria

    Een polychroom en verguld handgeschilderd mokkaservies met Napoleon decor. Gemerkt. Letsel aan het suikerpotje en aan de voet van de mokkapo.

    Un service à moka, peint à la main, décor Napoléon. Petits dégâts au sucrier et à la base du pot à moka.
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #285

    Online only
    Dim. 104 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #304

    Online only
    Dim. 34 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173
    Marcel Stobbaerts
    Period: 1899-1979

    “Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée et attribuée au verso à Marcel Stobbaerts. Datée 1933.
    Online only
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #257

    “Marine” &”Koeien”. Twee opgehoogde reproducties.

    Online only
    Dim. 17 x 22 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #75

    Online only
    Dim. h: 51; Ø: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #20

    Deux pendentifs en spondylus, l’un avec malachite et à monture en argent.
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #137

    Online only
    Dim. 68,5 x 93; 63 x 75,5; 62 x 79; 71 x 60 ( kaders)
    Estimate: € 30 / 50
  • #192

    Vijf lijstjes, waarvan een “épreuve d’artiste” door Julien Severin.

    Cinq cadres dont une épreuve d’artiste par Julien Severin.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00