“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Pablo

”Clown”. Huile sur panneau. Signé.
Online only
Dim. 60 x 30 cm
SKU: 0104190153.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #153
Estimate: € 40 / 60

  • #211
    Duclos & Wicar

    “Les Suites de la Guerre”. Ingekleurde ets naar Rubens.

    “Les Suites de la Guerre”. Eau-forte colorée d’après Rubens.
    Online only
    Dim. 23 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #16

    Trois plats en faïence: une petite assiette à décor d’une église en bleu et blanc. XIXe siècle. Plat à gâteau en bleu et blanc, marque: Moustier, XIXe siècle. Plat octogonal en porcelaine de Chine bleue et blanche (25 x 33 cm)(usure au bord et cheveu), époque Tao Kuan.
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #304

    Online only
    Dim. 34 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #232

    “Titan”. Een modelboot met elektromotor.

    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #198

    Een serie van zeven kleurengravures met voorstelling van praalwagens.

    Suite de sept gravures en couleurs représentant des voitures de cortège.
    Online only
    Dim. 46 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #48

    Een lot van vijf asbakken, waarbij twee van Hapag - Lloyd, één van Winfield, één van Casinos Barrière en één van het Casino de Namur.

    Online only
    Estimate: € 15 / 30
  • #69

    Een vol messingen lampenvoetje met een bol glazen kapje.

    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #140

    Een lot van vijf oude didactische prenten.

    Online only
    Dim. 64 x 94 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #303
    Ute Resch

    “Winterpret”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 44 x 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #260

    “Zichten op Thorn”. Drie reproducties naar werken van Herman Bogman.

    Online only
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 6 / 12
  • #24

    Twee kleine bustes van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, omstreeks 1900.

    Deux petits bustes en ivoire sculpté. Travail africain vers 1900.
    Online only
    Dim. H. 12 & 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #95

    Online only
    Estimate: € 30 / 50

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00