Similar lots by type
-
#359
“De vlucht naar Egypte”. Een oude ingelijste gravure naar Tiepolo.
“La fuite en Egypte”. Gravure ancienne encadrée d’après Tiépolo.No longer availableDim. 18 x 23,5 cmEstimate: € 40/50 -
#64Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Gamins de pêcheurs”. Een kleurenets. Gesigneerd in en buiten de plaat.
“Gamins de pêcheurs”. Eau forte en couleurs. Signée dans et hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 130/150 -
#81
Lot albums. Postkaarten e.d.
Lot d’albums contenant des cartes postales etc.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#489Maurice Wyckaert
“Abstract werk” Een lithografie. Getekend en gedateerd ‘80 en genummerd op 40 exemplaren buiten de plaat.
“Composition”. Lithographie. Signée et datée ‘80 et numérotée sur 40 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#374Anto Carte
“Les cendres battent sur mon coeur!...”. Een kleurenlitho. gesigneerd binnen de plaat.
“Les cendres battent sur mon coeur!...”. Litho en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 20/30 -
#338Amedée Lynen
“Hoeve” Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd.
“Ferme”. Litho en couleurs. Signée et numérotée.No longer availableDim. 46 x 59 cmEstimate: € 20/40 -
#699
Een originele reclame-affiche van Minerva in kader.
Affiche de publicité original pour Minerva. Dans un cadre.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 42/48 -
#332Louis Clesse
“Begijnhofpoort”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.
“Porte de béguinage”. Gravure en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 30/40 -
#84Bernard Charoy
“Meisje met bloem”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
“Fille à la fleur”. Lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#62Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Handsteenploeg - Rupelstreek”. Gesigneerd en genummerd 42/50 buiten de plaat.
“Handsteenploeg - Rupelstreek”. Signée et numérotée 42/50 hors planche.No longer availableDim. 26 x 33 cmEstimate: € 40/50 -
#52Peeters
“Zicht op Lier”. Een met de hand ingekleurde kaart. XVIIe eeuw.
“Vue de Lierre”. Carte ancienne colorée à la main. XVIIe siècle.No longer availableDim. 10,5 x 33,5 cmEstimate: € 150/200 -
#59
Een paar architecturale prenten. Tijdperk Empire.
Deux images architecturales. Epoque Empire.No longer availableDim. 30,5 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#400
“The Quorn hunt”. Zes oude humoristische Engelse jachtprenten. Vochtschade.
“The Quorn Hunt”. Six scènes de chasse humoristiques anglaises. Taches d’humidité.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#752Egide LinnigPeriod: 1821 - 1860
Vijf kleine etsen van schepen in een kader. Allen gesigneerd binnen de plaat en gedateerd 1838, 1842 en 1849.
Cinq petites eaux fortes encadrées représentant des bateaux. Signées dans la planche et datées 1838, 1842 et 1849.No longer availableDim. 7 x 9 cm - 10,5 x 15 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#697
Een olielamp van Imariporselein. Lampenglazen intact.
Lampe à huile en porcelaine d’Imari. Abat-jour intacts.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60/80 -
#168August Vervloet
Een smeedijzeren versiering met rozen.
Branche de roses en fer forgé. Signée.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#348P. Regout
Een wandfontein van monochroom wit porselein op houten plank. Gemerkt.
Fontaine murale en porcelaine monochrome blanche sur une planche en bois. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#93
Een zilveren schaaltje. Gemerkt van Wolfers, 835‰.
Petit plat en argent. Marque de Wolfers, 835‰.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 20/30 -
#189Constant CapPeriod: 1842 - 1915
“Herbergscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1881.
“Scène d’auberge”. Huile sur toile. Signée et datée 1881.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 500/600 -
#559
“Meisjesportret”. Gouache op papier. Zonder signatuur.
“Portrait de fille”. Gouache sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#628
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een vrouw met een trom.
Netsuke en ivoire sculpté en forme d’une femme au tambour.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 60/100 -
#122Jef Louis Van LeemputtenPeriod: 1865 - 1948
“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bergère et moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 x 35 cmEstimate: € 300/500 -
#83
“De theedrinkers”. Een groep van meerkleurig porselein. Niet gemerkt.
“Les buveurs de thé”. Groupe en porcelaine polychrome. Sans marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/40 -
#651
Drie verschillende vazen van Cantonporselein. Recent werk.
Trois vases différents en porcelaine de Canton. Travail récent.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 100/120 -
#116
Een sobere eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het klapblad.
Un secrétaire en chêne sobre à trois tiroirs en dessous de la tablette.No longer availableDim. 101 x 80 x 43 cmEstimate: € 180/240 -
#128
Een driedelig klokstel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV comprenant une pendule et deux candélabres avec chaque fois cinq lumières.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 300/400