Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Collage met olieverf en krantentitels”.
Rik Boey

“Collage met olieverf en krantentitels”.

"Collage with oil paint and newspaper headlines."
Dim. 70 x 53 cm
SKU: 2705250314.
Category: Schilderij.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #314
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #104
    Period: 19e eeuw

    ‘Agnès Maignien-Vasseur’. 19e Eeuws portret, olieverf op doek. Niet getekend.

    'Agnès Maignien-Vasseur'. 19th-century portrait, oil on canvas. Not signed.
    No longer available
    Dim. 25/20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #442

    “Reliëfcompositie in rood, geel en zwart”. Olieverf en gips op doek. Niet gesigneerd.

    "Relief composition in red, yellow, and black. Oil paint and plaster on canvas. Not signed."
    No longer available
    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #514
    Perez

    “Gestileerde vrouw met sluier”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie links boven.

    "Stylized woman with veil". Oil on canvas. Signed. Restoration to the top left.
    No longer available
    Dim. 120 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    “Het jonge paar”. Ingekleurde Perzische prent. Gesigneerd.

    "The young couple". Hand-colored Persian print. Signed.
    No longer available
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #542

    “Pagode bij een meer met Fuji Yama op de achtergrond”. Gemengde techniek. Gesigneerd. Japans werk.

    "Pagoda by a lake with Mount Fuji in the background." Mixed media. Signed. Japanese artwork.
    No longer available
    Dim. 34 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #504

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299
    Jan Baptist Coomans
    Period: 1903-1984

    “Boomgaard in de lente”. Litho. Gesigneerd en genummerd 67/100.

    "Orchard in Spring". Lithograph. Signed and numbered 67/100.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #562
    P.R. Laxni

    “Indische danseressen”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1971

    "Indonesian dancers". Watercolor. Signed and dated 1971.
    No longer available
    Dim. 54 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #292
    Ivan Aubrouck

    “Stadszicht met kerktoren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    "Cityscape with church tower". Oil on canvas. Signed and dated 1929.
    No longer available
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #512

    Drie drukwerken waarvan een geïllustreerde tekst en twee astrologische reproducties.

    Three printed works, one with illustrated text and two astrological reproductions.
    No longer available
    Dim. 44/53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #302
    L. Coppens

    “Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Tree driveway". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184
    Jacques Delvaux

    ‘Knotwilgen’. Impasto olieverfschilderij op doek. Abstract impressionisme, getekend; J. Delvaux.

    'Willow trees'. Impasto oil painting on canvas. Abstract impressionism, signed; J. Delvaux.
    No longer available
    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #122
    Georges Steel

    “Portret van een jonge vrouw met hoofddoek”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1984.

    "Portrait of a young woman with a headscarf." Oil on canvas. Signed and dated 1984.
    No longer available
    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #129

    “Portret van een Belgisch militair”. In ovale lijst.

    "Portrait of a Belgian soldier." In oval frame.
    No longer available
    Dim. 37 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #472
    Adèle Koekkoek

    “Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.

    “Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. h 73 cm x 98,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #284
    K. Cornet

    “Veldweg met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Field path with farmstead". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #544

    “Pagode bij het water”. Gemengde techniek. Gesigneerd. Japans werk.

    "Pagoda by the water". Mixed media. Signed. Japanese piece.
    No longer available
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172
    Jacques Delvaux

    ‘Landschap met boerderijen’. Impasto olieverfschilderij op doek. Abstract impressionisme, getekend; J. Delvaux.

    "Landscape with Farmhouses". Impasto oil painting on canvas. Abstract impressionism, signed; J. Delvaux.
    No longer available
    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #102
    Emile Lebrun
    Period: 1864-1933

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op paneel, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on panel, signed.
    No longer available
    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #294

    “Zeilboot en sloep bij de oever”. Litho. Onleesbaar gesigneerd.

    "Sailboat and dinghy by the shore." Lithograph. Signed illegibly.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #554

    “Bosvijver”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Forest Pond". Oil on canvas. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564
    J. Van Bergen

    “Dorpsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Village view". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #304
    Ria Picco-Rückert

    “Staalgieterij”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1951.

    "Foundry". Lithograph. Signed and dated 1951.
    No longer available
    Dim. 52 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444
    Jan De Graef

    “Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstellingen.

    "Forest landscape". Oil on canvas. Signed. Minor repairs.
    No longer available
    Dim. 92 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #268

    Een tafelkleed in rood en wit, Red Star Line.

    A tablecloth in red and white, Red Star Line.
    No longer available
    Dim. 115/187 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #118

    Een set van 2 grote antieke porseleinen wandkandelaars met putti.

    A set of 2 large antique porcelain wall sconces with putti.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #318

    Vaas van glas en smeedijzer in de stijl van Daum Majorelle.

    Vase of glass and wrought iron in the style of Daum Majorelle.
    No longer available
    Dim. Hoogte
    Estimate: € 40 / 60
  • #206

    Ronde salontafel met gevlochten top en glazen blad. In Chippendale stijl.

    Round coffee table with woven top and glass tabletop. In Chippendale style.
    No longer available
    Dim. Hoogte 55, Ø 83 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #548

    Een beschilderde Baskische vaas met een dansend koppel in het decor. Onderaan getekend; Berne en gemerkt; Ciboure.

    A painted Basque vase depicting a dancing couple in the decoration. Signed at the bottom; Berne and marked; Ciboure.
    No longer available
    Dim. Hoogte 26, Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #433

    Een lot van Chinees porselein: drie dekselvazen, een kraagvaas famille verte en een kandelaar met western wapenschild.

    A lot of Chinese porcelain: three covered vases, a famille verte collar vase, and a candlestick with a Western coat of arms.
    No longer available
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #507

    Een lot van 4 vazen van Chinees porselein. Famille verte en rose. Verschillende afmetingen.

    A lot of 4 vases in Chinese porcelain. Famille verte and rose. Various sizes.
    No longer available
    Dim. Hoogte 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #37
    Charles Catteau

    Een art-deco vaas in meerkleurig geglazuurd aardewerk met floraal decor, gemerkt Keramis, Decor 1651, model 945.

    An art-deco vase in multicolored glazed earthenware with floral decoration, marked Keramis, Decor 1651, model 945.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #365
    Fontinelle

    Een groep van 3 olifanten in monochroom geglazuurd aardewerk, gemerkt Fontinelle en genummerd 143.

    A group of 3 elephants in monochromatic glazed earthenware, marked Fontinelle and numbered 143.
    No longer available
    Dim. 31 x 50 x 9 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #476

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted Oriental carpet.
    No longer available
    Dim. 160/75 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #91

    Blauwglazen organisch gevormde schaal, op driebenige vergulde metalen voet. Versierd met griffoenen en andere fabeldieren.

    Blue glass organically shaped bowl, on a three-legged gilded metal base. Decorated with griffins and other mythical creatures.
    No longer available
    Dim. H23, Ø 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #242
    Guy Van den Bulcke

    Twee werken door Guy Van Den Bulcke. Een ets en een monoprint, getekend buiten de plaat.

    Two works by Guy Van Den Bulcke. An etching and a monoprint, signed off the plate.
    No longer available
    Dim. 40/29 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 mei van 10.00u tot 17.00u

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 May 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More