#60Lot rode wijn
aantal: 12 bt
Amarone della Valpolicella Classico D.O.C. Giuseppe Campagnola, Marano M.O. 2007 aantal: 2 bt
Ferrato I.G.T. Lazio La Ferriera, ATina M.O. 2007 aantal: 1 bt
Santa Cristina I.G.T. Toscana Antinori M.O. 2009 aantal: 1 bt
Il Bruciato D.O.C. Bolgheri Tenuta Guado al Tasso, Marchesi Antinori, Firenze M.O. 2009 aantal: 1 bt
Il Bruciato D.O.C. Bolgheri Tenuta Guado al Tasso, Marchesi Antinori, Firenze M.O. 2011 aantal: 2 bt
Le Ma(..)
No longer available -
#68Lot rode wijn
aantal: 9 bt
Reserva de Familia Malbec Mendoza Hacienda Los Haroldos M.O. 2013 aantal: 1 bt
Cabernet-Sauvignon D.O. Conchagua Valley Viña Koyle M.O. 2013 aantal: 1 bt
Casillero del Diablo Reserva Privada Valle del Maipo Concha y Toro M.O. 2013 aantal: 1 bt
Casillero del Diablo Reserva Privada Valle del Maipo Concha y Toro M.O. 2018 aantal: 3 bt
Cabernet Sauvignon Marques de Casa Concha D.O. Maipo Concha y Toro M.O. 2015 aantal: 1 bt
Cab(..)
No longer available -
#207Vintage Port
Real Companhia Velha, Vila Nova de Gaia M.O. 1985 aantal: 1 bt
No longer available -
#282Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#398Ch. Lagrange A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#397Montes Alpha M D.O. Santa Cruz Apalta Single Estate, Montes S.A. Colchagua M.O. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#199Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1983 aantal: 15 bt 11 flessen met geschrapte datum
No longer available -
#262Ch. Beauséjour-Bécot A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#377Fleur de Julius A.C. St-Julien
M.P. K. 2006 aantal: 11 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#426Clos du Mont-Olivet A.C. Châteauneuf-du-Pape Famille Sabon Joseph, Châteauneuf M.O. D. 2018 aantal: 8 bt
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd