#122
Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
#337
Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#167
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#79
Lot rode bordeaux
aantal: 4 bt
Vieux Ch. Certan A.C. Pomerol
M.C. 1987 aantal: 1 bt
Ch. Du Glana A.C. St-Julien Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1987 aantal: 1 bt
Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1987 aantal: 1 bt
Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1987 aantal: 1 bt
No longer available -
#33
Lot rode wijn
aantal: 4 bt
Montepulciano d’Abruzzo Binomio D.O.C. Azienda Agricola Binomio, Spoltore M.P. 2006 aantal: 1 bt
Amarone della Valpolicella Classico D.O.C. Tana di Lupo, Enrido Lenotti, Bardolino M.P. 2007 aantal: 3 bt
No longer available -
#384
Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. K. 2008 aantal: 9 bt
No longer available -
#222
Cru Toumillon A.C. Graves
M.P. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#304
Ch. de Pez A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#239
Ch. Les Barraillots A.C. Margaux
M.C. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#284
Chablis A.C. Dom. Soupé, Chablis M.P. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#370
Ch. Peyruchet A.C. 1e Côtes de Bordeaux - Cuvée Jean-Baptiste
M.C. O.D. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#109
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Lafon-Rochet A.C. St-Estèphe 4e grand cru classé Cruse
1964 aantal: 2 bt
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel Cruse M.B. 1966 aantal: 1 bt
Ch. Taillefer A.C. Pomerol
M.B. 1966 aantal: 1 bt
Ch. Kirwan A.C. Margaux 3e grand cru classé M.B. 1966 aantal: 1 bt
Ch. Magdelaine A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.B. 1966 aantal: 1 bt
Ch. Grand Barrail Lamarzelle Figeac A.C. St-Emilion grand cru cl(..)