Similar lots by type
-
#99Marie Ingels-PauwertPeriod: 1864-1960
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. 46 x 64 cmEstimate: € 150/250 -
#97Constant Simon
“Kapel van het Heilige Kruis hospitaal te Barcelona”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chapelle de l’Hôpital Ste. Croix à Barcelone”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#111J. Van Lerberghe
“Hoeve aan een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2-10-18. Kleine perforatie rechts onderaan.
“Ferme au bord d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 2/10/18. Petite perforation en bas à droite.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200/300 -
#128
“De pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Beschadiging.
”Le fumeur de pipe”. Huile sur panneau. XIXième siècle. Dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. 19 x 16 cmEstimate: € 260/380 -
#105Abel Cracco
”Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1959.
”Paysage du Midi”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 29 x 36 cmEstimate: € 120/200 -
#141
“Clown”. Eglomisé in de geest van Floris Jespers. Niet gesigneerd.
“Clown”. Eglomisé dans l’esprit de Floris Jespers. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 24 cmEstimate: € 80/100 -
#100Jean Poulain
“Zuiders landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage du Midi”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 36 x 64 cmEstimate: € 120/180 -
#143
Een paar ingekleurde etsen. De oorspronkelijke lijsten zijn gedateerd: 1884-1934 en 1886-1936.
Deux eaux-fortes en couleurs. Les cadres d’origine sont datés: 1884-1934 et 1886-1936.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 24 x 17 cmEstimate: € 150/250 -
#136
“Vogels in het riet”. Chinees kunstwerk gemaakt uit grashalmen.
“Oiseaux dans les osiers”. Oeuvre chinoise fait de brins d’herbe.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 26 cmEstimate: € 50/80 -
#126Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#116Isidore Saeys
“Hoeve te Bierghes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette à Bierghes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 24 cmEstimate: € 50/75 -
#149F. Vautrin
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. 42 x 52 cmEstimate: € 200/240 -
#110
“Heren aan een stroom”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Hommes auprès de l’eau”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 28 cmEstimate: € 80/100 -
#127Charles Philogène TschaggenyPeriod: 1815 - 1894
“Schuur bij een weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Grange et prairie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 32 cmEstimate: € 250/350 -
#102G. Springael
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1888. Kleine beschadigingen.
”Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1888. Petits dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#117Arie ZwartPeriod: 1903 - 1981
“Kinderportret”. Olieverf op paneel Toeschrijving op de verso.
”Portrait d’enfant”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 16 cmEstimate: € 50/80 -
#135Fr. Nobis
“Hij gaat zijn weg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Il va son chemin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 33 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#146
“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 28 cmEstimate: € 600/700 -
#148Mia Van Genesen
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. 44 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#140
“Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 11 x 14,5 cmEstimate: € 200/300 -
#119Constant Simon
“Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#147R. De Badrihaye
“Zicht op een plattelandsdorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. 76 x 90 cmEstimate: € 120/160 -
#112
“Herders met geitenkudde”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.W.’.
”Bergers et troupeau de chèvres”. Huile sur panneau. Monogramme: ‘C.W.’No longer availableOnline onlyDim. 17 x 20 cmEstimate: € 200/260 -
#113
“Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#114
“Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
”Scène pastorale”. Aquarelle sur papier. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. Ø 15 cmEstimate: € 100/120 -
#55Julien Creytens
“Molen op ‘t Kiel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin, à ’Kiel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 34.00 €Dim. 73 x 95 cmEstimate: € 200/220 -
#16
Vier diverse gravures:- een topografische prent van een Nederlandse stad.- twee topografische optiekprenten met uitgesneden vensters.Alle drie met de hand ingekleurd.- een gravure naar Dürer: “Ridder, dood en duivel”.Waterschade.
Quatre gravures diverses:- planche topographique représentant une ville hollandaise.- deux planches optiques aux fenêtres découpées.Les trois colorées à la main.- une gravure d’après Dürer: “Chevalier, mort et diable”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80/120 -
#83George GregoryPeriod: 1849 - 1938
‘Zicht op een huis aan een vijver met roeibootje’. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900
“Maison au bord d’un étang avec chaloupe”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 24,5 cmEstimate: € 80/120 -
#90
“Geanimeerd romantisch landschap met vrouwen en vee”. Een potloodstudie op papier. Zonder signatuur.
”Paysage romantique animé, femmes et bétail”. Une étude, crayon sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 17 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#57J. Vincken
“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.
”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 60 x 88 cmEstimate: € 200/300 -
#21
“Herbergtafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène d’auberge”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 68 cmEstimate: € 200/300 -
#77Louis Victor Antoine ArtanPeriod: 1837 - 1890
“Zeilboot aan de kust”. Olieverf op doek. Mooi gerestaureerd. Gesigneerd links onder.
“Voilier à la côte”. Huile sur toile. Belle restauration. Signée en dessous à gauche.No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. 57 x 98 cmEstimate: € 1200/1300 -
#56J. Roels
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#47De Cock
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#75Guy (?) Lemaire
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 40x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#4E. Ledoux
“Stilleven met fles, glas en appels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteille, verre et pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 42 x 35 cmEstimate: € 25/35