Similar lots by type
-
#233Een vintage Aziatisch bijzettafeltje met lichtgetint design van een vuurvogel in het decor.
A vintage Asian side table with a light-tinted design of a fire bird in the decor.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 50 x 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#242Een uit kunststof gescultpuurd bijzettafeltje met rond blad. Afgebeeld Aziatisch decor en figuren.
A sculptured plastic side table with a round top. Depicted Asian decor and figures.No longer availableOnline onlyDim. 54 x Ø 50 cmEstimate: € 25 / 30 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
An oak single bed.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#223Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
A Louis XVI style armchair with fluted back.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#230Een houten gatelegg table, eind 1800. Met gedraaide poten en twee opklapbare zijkanten. Blad moet opnieuw aangehecht worden.
No longer availableOnline onlyDim. 72 x 160 cm -
#212Een houten bijzettafeltje met opklapbare zijden en 2 laden. Onderstel met 4 poten, waarvan enkele loszittend.
A wooden side table with folding sides and 2 drawers. Base with 4 legs, some of which are loose.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 68 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#185Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#182Houten kinderstoeltje.
Wooden high chair.No longer availableOnline onlyDim. h95cm x b42cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#106Lladro“De conversatie.” Porseleinen beeldje, gedateerd 1980.
“The conversation.” Porcelain figurine, dated 1980.No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#254Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#192Een 19de eeuwse notenhouten stoel met bruinlederen bekleding.
A 19th century walnut chair with brown leather upholstery.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#166Een vintage schaal uit amberkleurig glas met smeedwerk.
A vintage bowl of amber glass with ironwork.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cmH: 23 cmEstimate: € 40 / 45 -
#124Een verzilverd bekerhoudertje met blauwglazen beker binnenin. Gemerkt bovenrand ongekend.
A silver plated cup holder with a blue glass cup inside. Marked top edge unknown.No longer availableOnline onlyDim. 14,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#14Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#88Viners of SheffieldEen verzilverd metalen theepotje.
A silver plated metal teapot.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#204Wirel3 strips van Bessy: ‘Eerste druk - Het laatste hertejong.’, ‘De Ht teken van de grote geest.’
No longer availableOnline only -
#189MuranoEen lot bestaande uit 3 glazen schalen, waarvan 1 gemerkt.
A lot consisting of 3 glass bowls, 1 of which is marked.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#151Matchbox Dinky CollectionDrie modelautootjes op schaal 1:43:- DY-3 MG B GT 1965.- DY-4 1950 Ford E83W 10 VWT Van.- DY-5 1950 Ford V8 Pilot.In originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars: - DY-3 MG B GT 1965. - DY-4 1950 Ford E83W 10 VWT Van. - DY-5 1950 Ford V8 Pilot. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#18Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain baluster vase with a multi-coloured decoration of characters. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 35 -
#258Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
A set of five Japanese porcelain plates with landscape decors. Some small flakes. Marked at the bottom. We add a bowl with a chicken and a turkey in the decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 45

