Similar lots by type
-
#233Een vintage Aziatisch bijzettafeltje met lichtgetint design van een vuurvogel in het decor.
A vintage Asian side table with a light-tinted design of a fire bird in the decor.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 50 x 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
An oak single bed.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#223Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
A Louis XVI style armchair with fluted back.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#182Houten kinderstoeltje.
Wooden high chair.No longer availableOnline onlyDim. h95cm x b42cmEstimate: € 30 / 40 -
#212Een houten bijzettafeltje met opklapbare zijden en 2 laden. Onderstel met 4 poten, waarvan enkele loszittend.
A wooden side table with folding sides and 2 drawers. Base with 4 legs, some of which are loose.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 68 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#185Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#242Een uit kunststof gescultpuurd bijzettafeltje met rond blad. Afgebeeld Aziatisch decor en figuren.
A sculptured plastic side table with a round top. Depicted Asian decor and figures.No longer availableOnline onlyDim. 54 x Ø 50 cmEstimate: € 25 / 30 -
#230Een houten gatelegg table, eind 1800. Met gedraaide poten en twee opklapbare zijkanten. Blad moet opnieuw aangehecht worden.
No longer availableOnline onlyDim. 72 x 160 cm
Other lots in this auction
-
#35Maastricht.Een serie van twaalf aardewerken dessertborden met decors uit de campagnes van Napoleon I. Randen in vlechtwerkimitatie. Onderaan gemerkt, omstreeks 1900.
A series of twelve earthenware dessert plates with decorations from the campaigns of Napoleon I. Edges in imitation wickerwork. Marked on the bottom, circa 1900.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19 cmEstimate: € 50 / 70 -
#133MinichampsDrie modelauto’s op schaal 1:43 uit de reeks ‘Paul’s Model Art’:- AMG - Mercedes C 36.- Ford Scorpio Clipper 1995.- Ford Puma 1997.In originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars from the 'Paul's Model Art' series: - AMG - Mercedes C 36. - Ford Scorpio Clipper 1995. - Ford Puma 1997. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#257Een lot van 6 kristallen vazen met divers decor, kleur en grootte, waarvan 1 gemerkt Val Saint Lambert.
A lot of 6 crystal vases with various decor, color and size, of which 1 marked Val Saint Lambert.No longer availableOnline onlyDim. H: 10-35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#116Maria Innocentia Hummellot van 2 Hummels;-Hum 630 Jungbauer, For keeps, #102, gesign onderaan, in originele doos-Hum 629 Jungbäuerin, From me to you, gesign onderaan, in originele doos
lot of 2 Hummels; -Hum 630 Jungbauer, For keeps, #102, signed at the bottom, in original box -Hum 629 Jungbäuerin, From me to you, signed at the bottom, in original boxNo longer availableOnline onlyDim. 9cmEstimate: € 50 / 80 -
#87Een lot van 5 strips met hardcover, oude editie, waaronder Kuifje “Le Crabe aux pinces d’Or”. En 4 versies van Jo, Jette et Jocko.
A lot of 5 old edition hardcover comics, including Tintin “Le Crabe aux pinces d'Or”. And 4 versions of Jo, Jette et Jocko.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#255Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Two separate reprints of antique engravings, consisting of a view of Brussels and the Antwerp roadstead.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#221Een paar gietijzeren vuurbokken, versierd met vlammen. Eén gebroken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#54Boch La LouvièreEen aardewerken vaas met bloemdecor en vergulde accenten.
An earthenware vase with floral decoration and gilded accents.No longer availableOnline onlyDim. h 44,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#245Een paar messingen kerkkandelaars. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton. Début XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. H. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#167Een kleine cachepot en een onderbord van polychroom porselein met decor van lange lijzen aan een tafel. China, tijdperk Republiek.
A small cachepot and a bottom plate in polychrome porcelain with a decoration of long lines on a table. China, Republic era.No longer availableOnline onlyDim. 16,5 x 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#293GuerinEen aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.
Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222Een witgepatineerd kinderstoeltje.
A white patinated children's chair.No longer availableOnline onlyDim. H: 67 cmEstimate: € 20 / 25

