Similar lots by type
-
#182Houten kinderstoeltje.
Wooden high chair.No longer availableOnline onlyDim. h95cm x b42cmEstimate: € 30 / 40 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
An oak single bed.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#212Een houten bijzettafeltje met opklapbare zijden en 2 laden. Onderstel met 4 poten, waarvan enkele loszittend.
A wooden side table with folding sides and 2 drawers. Base with 4 legs, some of which are loose.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 68 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#230Een houten gatelegg table, eind 1800. Met gedraaide poten en twee opklapbare zijkanten. Blad moet opnieuw aangehecht worden.
No longer availableOnline onlyDim. 72 x 160 cm -
#185Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#223Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
A Louis XVI style armchair with fluted back.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#242Een uit kunststof gescultpuurd bijzettafeltje met rond blad. Afgebeeld Aziatisch decor en figuren.
A sculptured plastic side table with a round top. Depicted Asian decor and figures.No longer availableOnline onlyDim. 54 x Ø 50 cmEstimate: € 25 / 30 -
#233Een vintage Aziatisch bijzettafeltje met lichtgetint design van een vuurvogel in het decor.
A vintage Asian side table with a light-tinted design of a fire bird in the decor.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 50 x 50 cmEstimate: € 35 / 45
Other lots in this auction
-
#86“Liggende leeuwin.” Terra cotta beeld met patina - galvanoplastie. Op roodmarmeren sokkel. Naar Barye. Staart gebroken.
“Reclining lioness.” Terra cotta statue with patina - galvanoplasty. On a red marble plinth. To Barry. Broken tail.No longer availableOnline onlyDim. h 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#193SolingenEen koffer met Solingen 24k verguld bestek. Set niet compleet.
A suitcase with Solingen 24k gold plated cutlery. Set not complete.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 32 cmEstimate: € 45 / 55 -
#270BavariaEen porseleinen Bavaria koffieservies, made in Czechoslovakia. Bestaande uit 11 kopjes, 12 schoteltjes, melkkannetje, koffiekan, suikerpot.
No longer availableOnline onlyDim. H: 6-23 cm -
#128Bizarre Models“Green Monster”. Een modelauto op schaal 1:43.
Green Monster. A 1:43 scale model car.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#115Val Saint LambertEen paar kandelaars met vier lichtpunten van kleurloos geslepen kristal.
pair of four-light candlesticks in clear cut crystal.No longer availableOnline onlyDim. h 9,5 cmEstimate: € 30 / 45 -
#192Een 19de eeuwse notenhouten stoel met bruinlederen bekleding.
A 19th century walnut chair with brown leather upholstery.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#150Matchbox Dinky CollectionTwee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-2 Chevrolet Bel Air 1957.- DY-7 Cadillac Coupe De Ville 1959. In originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-2 Chevrolet Bel Air 1957. - DY-7 Cadillac Coupe De Ville 1959. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#87Een lot van 5 strips met hardcover, oude editie, waaronder Kuifje “Le Crabe aux pinces d’Or”. En 4 versies van Jo, Jette et Jocko.
A lot of 5 old edition hardcover comics, including Tintin “Le Crabe aux pinces d'Or”. And 4 versions of Jo, Jette et Jocko.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#297Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
large and a small pot of German stoneware with a blue decor. One of the two ears of the large pot has come off.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#85Vidal“Dame op rots.” Beeld van kunststof. Gemerkt.
“Lady on rock.” Figure of plastic. Marked.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 45 -
#21Een broodmandje van gekleurd porselein, kobaltblauw en wit met een polychroom bloemenmotief. Zonder merk.
A bread basket in colored porcelain, cobalt blue and white with a polychrome floral motif. Without brand.No longer availableOnline onlyDim. L. 37,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#276Een lot van 5 boeken met onderwerp kartografie en 3 inzake algemene kennis.
A lot of 5 books on the subject of cartography and 3 on general knowledge.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 31 cmEstimate: € 30 / 35

