Complete set schaakstukken in been en hoorn, met extra zwarte pion. Sommige voetjes zitten los, alle onderdelen zijn aanwezig.

Complete set chess pieces in bone and horn, with an extra black pawn. Some feet are loose, all parts are present.
Dim. Hoogte 87 mm
SKU: 2904250068.
Categories: curiosa, XIXe eeuw.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #68
Estimate: € 40 / 60

  • #14

    Een antiek massief houten bankje. 19e eeuws.

    An antique solid wooden bench. 19th century.
    Dim. 75 x 95 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #375

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 2 deuren, met 3 laden binnenin.

    A 19th-century solid oak cupboard, 2 doors, with 3 drawers inside.
    Dim. 175 x 114 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #573

    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #228

    Een 19e eeuwse Normandisch massief houten 2-deurs commode in Franse eik.

    A 19th-century Normandy solid wood 2-door chest of drawers in French oak.
    Dim. 92 x 141 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #485

    Een antieke rood koperen steriliseerketel.

    An antique red copper sterilizing kettle.
    Dim. h 55 x Ø 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #239

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten open boekenkast/bordenkast. Zonder rugpaneel.

    A 19th century solid oak open bookcase/dish cabinet. Without back panel.
    Dim. 214 x 136 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #238

    Een antieke zwart gelakte kerkstoel met florale stof bekleed.

    An antique black lacquered church chair upholstered in floral fabric.
    Dim. 100 x 46 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #2

    “Christus wendt zich af van het kwaad”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Christ turns away from evil," a 19th-century painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    Dim. 155 x 101 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #12

    Antieke houten koffer met gesculpteerde panelen.

    Antique wooden trunk with carved panels.
    Dim. H 70, B 95, D 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #16

    Een taxidermie hertje, liggend op een massief eiken plank.

    A taxidermy deer, lying on a solid oak plank.
    Dim. 66 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #583

    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #214

    Een massief eikenhouten wandvitrine met hierin een wassen Madonna en kind.

    A solid oak wall display cabinet containing a wax Madonna and child.
    Dim. 68 x 43 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #227

    Een 19e eeuwse Normandische deux-corps van Franse eik.

    A 19th-century Normandy deux-corps in French oak.
    Dim. 235 x 136 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #577

    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #229

    Een 19e eeuws massief eikenhouten kastje met 1 deur en 1 lade.

    A 19th-century solid oak cabinet with 1 door and 1 drawer.
    Dim. 117 x 87 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #475

    Een 18e eeuwse Bretoense massief houten tweedeurs commode in Franse eik.

    An 18th-century Breton solid wood two-door commode in French oak.
    Dim. 87 x 162 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #575

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #566

    Een antieke zwart geschilderde houten koffer.

    An antique black-painted wooden trunk.
    Dim. 44 x 93 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #294

    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #279

    Een lot van 6 blauw-wit Chinees porseleinen inktstelletjes, laat Qing dynastie.

    A lot of 6 blue and white Chinese porcelain inkwells, late Qing dynasty.
    Dim. 3 x 8 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #275

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 1 deur, met 1 lade binnenin.

    A 19th-century solid oak bookcase, 1 door, with 1 drawer inside.
    Dim. 199 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #495

    Een grote antieke ketel in rood koper.

    A large antique copper kettle in red.
    Dim. h 49 x Ø 67 cm
    Estimate: € 50 / 75

  • #565

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #556

    Gietijzeren zonnewijzer met de afbeelding van een galopperend paard.

    Cast iron sundial with an image of a galloping horse.
    Dim. 45/38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #413

    Cilindervormig vaas in Chinees porcelein. Met bloemendecor.

    Cylindrical vase in Chinese porcelain. With floral decoration.
    Dim. Hoogte 15, Ø 17.5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #491
    Beck & Jung

    “Ultima 15”, een messing design asbak ontworpen door Beck & Jung (ontwerperscollectief Bo Ljungberg & Holger Bäckström) voor Diverse Ting AB, Sweden.

    "Ultima 15", a brass design ashtray designed by Beck & Jung (design collective Bo Ljungberg & Holger Bäckström) for Diverse Ting AB, Sweden.
    Dim. 5.5 x 14.5 x 14.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #135

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een briljanten en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18kt yellow gold ring set with diamonds and sapphires with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 4,28 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #502

    "Portrait of an African Woman". Pastel on paper. Signed illegibly.
    Dim. 45 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #584
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘De Steenbakkersoven’. Aquarel getekend Rom. Malfliet.

    'The Brick Kiln'. Watercolor drawn by Rom. Malfliet.
    Dim. 37/27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #513

    Bronzen beeldje van een nautilusschelp op voet.

    Bronze sculpture of a nautilus shell on a base.
    Dim. Hoogte 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #98
    Val Saint Lambert

    Kelkvormige vaas, Doorzichtig geslepen en paars gedubbeld. Val Saint Lambert kristal. Met etiket. Kleine schilferschade op 1 ruit en aan onderrand.

    Chalice-shaped vase, transparent cut and purple doubled. Val Saint Lambert crystal. With label. Small chipping on 1 pane and at lower edge.
    Dim. Hoogte 24, Ø 17.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #590

    Een lot juwelen van malachiet waaronder twee armbanden en vier hangertjes.

    A lot of malachite jewelry including two bracelets and four pendants.
    Estimate: € 50 / 100
  • #449
    Leonor Fini
    Period: 1907 - 1996

    “Portretten”, een lot van 2 lithografiën in kleur, gesigneerd Leonor Fini en genummerd 146/150 en 70/150.

    "Portraits", a lot of 2 color lithographs, signed by Leonor Fini and numbered 146/150 and 70/150.
    Dim. 64 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #112
    Hilaire Bals

    “Kippen aan het schuurtje”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Bals.

    "Chickens by the shed", a painting, oil on panel, signed H. Bals.
    Dim. 28 x 35 cm
    Estimate: € 500 / 700

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00