Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Complete set schaakstukken in been en hoorn, met extra zwarte pion. Sommige voetjes zitten los, alle onderdelen zijn aanwezig.
Complete set schaakstukken in been en hoorn, met extra zwarte pion. Sommige voetjes zitten los, alle onderdelen zijn aanwezig.
Complete set schaakstukken in been en hoorn, met extra zwarte pion. Sommige voetjes zitten los, alle onderdelen zijn aanwezig.

Complete set schaakstukken in been en hoorn, met extra zwarte pion. Sommige voetjes zitten los, alle onderdelen zijn aanwezig.

Complete set chess pieces in bone and horn, with an extra black pawn. Some feet are loose, all parts are present.
Dim. Hoogte 87 mm
SKU: 2904250068.
Categories: curiosa, XIXe eeuw.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #68
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #566

    Een antieke zwart geschilderde houten koffer.

    An antique black-painted wooden trunk.
    No longer available
    Dim. 44 x 93 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #275

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 1 deur, met 1 lade binnenin.

    A 19th-century solid oak bookcase, 1 door, with 1 drawer inside.
    No longer available
    Dim. 199 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #573

    Een laat 19e eeuwse donker gepatineerde massief eikenhouten kast met opzetvitrine. Geëtst glas.

    A late 19th-century dark patinated solid oak cabinet with display case. Etched glass.
    No longer available
    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #575

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    No longer available
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #228

    Een 19e eeuwse Normandisch massief houten 2-deurs commode in Franse eik.

    A 19th-century Normandy solid wood 2-door chest of drawers in French oak.
    No longer available
    Dim. 92 x 141 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #229

    Een 19e eeuws massief eikenhouten kastje met 1 deur en 1 lade.

    A 19th-century solid oak cabinet with 1 door and 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 117 x 87 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #2

    “Christus wendt zich af van het kwaad”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Christ turns away from evil," a 19th-century painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    No longer available
    Dim. 155 x 101 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #238

    Een antieke zwart gelakte kerkstoel met florale stof bekleed.

    An antique black lacquered church chair upholstered in floral fabric.
    No longer available
    Dim. 100 x 46 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #583

    Oud Steiff knuffelkonijn. Knop in oor aanwezig. Schade aan mond en zichtbare slijtagesporen.

    Old Steiff stuffed bunny. Button in ear present. Damage to mouth and visible signs of wear.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #214

    Een massief eikenhouten wandvitrine met hierin een wassen Madonna en kind.

    A solid oak wall display cabinet containing a wax Madonna and child.
    No longer available
    Dim. 68 x 43 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #475

    Een 18e eeuwse Bretoense massief houten tweedeurs commode in Franse eik.

    An 18th-century Breton solid wood two-door commode in French oak.
    No longer available
    Dim. 87 x 162 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #14

    Een antiek massief houten bankje. 19e eeuws.

    An antique solid wooden bench. 19th century.
    No longer available
    Dim. 75 x 95 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #485

    Een antieke rood koperen steriliseerketel.

    An antique red copper sterilizing kettle.
    No longer available
    Dim. h 55 x Ø 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #375

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 2 deuren, met 3 laden binnenin.

    A 19th-century solid oak cupboard, 2 doors, with 3 drawers inside.
    No longer available
    Dim. 175 x 114 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #577

    Replica van een Romeinse amfoor met dik aangebrachte lagen patina. Gepresenteerd op metalen staander.

    Replica of a Roman amphora with thick layers of patina. Presented on a metal stand.
    No longer available
    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    No longer available
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #227

    Een 19e eeuwse Normandische deux-corps van Franse eik.

    A 19th-century Normandy deux-corps in French oak.
    No longer available
    Dim. 235 x 136 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #279

    Een lot van 6 blauw-wit Chinees porseleinen inktstelletjes, laat Qing dynastie.

    A lot of 6 blue and white Chinese porcelain inkwells, late Qing dynasty.
    No longer available
    Dim. 3 x 8 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #239

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten open boekenkast/bordenkast. Zonder rugpaneel.

    A 19th century solid oak open bookcase/dish cabinet. Without back panel.
    No longer available
    Dim. 214 x 136 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #294

    Een massief polychroom gesculpteerd houten beeld van een priester, mist beide armen. Naar oud voorbeeld.

    A solid wooden polychrome sculpted statue of a priest, missing both arms. In the style of an old example.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #16

    Een taxidermie hertje, liggend op een massief eiken plank.

    A taxidermy deer, lying on a solid oak plank.
    No longer available
    Dim. 66 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #12

    Antieke houten koffer met gesculpteerde panelen.

    Antique wooden trunk with carved panels.
    No longer available
    Dim. H 70, B 95, D 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    No longer available
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #495

    Een grote antieke ketel in rood koper.

    A large antique copper kettle in red.
    No longer available
    Dim. h 49 x Ø 67 cm
    Estimate: € 50 / 75

Other lots in this auction

  • #254

    Lot van 2 ‘Gheboden ende uyt-gheroepen’, Antwerpen 1665 en 1674.

    Lot of 2 'Gheboden ende uyt-gheroepen', Antwerp 1665 and 1674.
    No longer available
    Dim. 22/18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #283

    “Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.

    “Science et Travail.” Zamak sculpture on wooden base.
    No longer available
    Dim. h 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #219

    Klassieke commode met marmeren blad. Vier laden.

    Classic chest of drawers with marble top. Four drawers.
    No longer available
    Dim. H 105, B 112, D 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #306

    Een massief houten gesculpteerd paneel met figuren en het decor, Indonesisch werk.

    A solid wood carved panel with figures and decoration, Indonesian work.
    No longer available
    Dim. 65 x 199 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #237

    Een spiegel met vergulde omlijsting.

    A mirror with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 108 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #540
    Corum Romulus Qwartz

    Een dameshorloge van roestvrij staal. Met cerfificaat.

    A ladies' stainless steel wristwatch. With certificate.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #473

    Nigeriaans voorouderbeeld. Gepatineerde terracotta.

    Nigerian ancestor figure. Patinated terracotta.
    No longer available
    Dim. Hoogte 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #209

    Antieke eiken koffer. Landelijke stijl, slot is manco.

    Antique oak trunk. Country style, lock is missing.
    No longer available
    Dim. H 65, B 140, D 60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #423

    Boeddha als berijder van een olifant. Bronzen beeldje.

    Buddha as a rider of an elephant. Bronze figurine.
    No longer available
    Dim. H 18, L 18 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #13

    Een paar kemphanen en een koppel fazanten. Verchroomd metaal.

    A pair of fighting cocks and a pair of pheasants. Chromed metal.
    No longer available
    Dim. Hoogte 27.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #36

    Een massief houten rekje met één lade, kleine schade aan het gesculpteerde deel.

    A solid wood shelf with one drawer, minor damage to the carved part.
    No longer available
    Dim. 112 x 55 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #158

    Lot van 2 blikken speelgoedvliegtuigjes. Duitse makelij, jaren 40-50. Lehmann en Arnold.

    Lot of 2 tin toy airplanes. German made, 1940s-50s. Lehmann and Arnold.
    No longer available
    Dim. 11/15 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 April 2025

Veiling volledig - 600 loten Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 April van 10.00 tot 17.00.

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 April 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More