#477
Twee deels gepolychromeerde Afrikaanse houten maskers.
#605
Een geelgouden goudbaar 999,9/1000. Ed. Union Bank of Switzerland.
#80
Een paar witgouden oorbellen in de vorm van hartjes 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,78 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats en forme de coeurs sertis de brillants d'un poids combiné de + - 0,78 ct.No longer availableDim. 4,62 gEstimate: € 450 / 550 -
#167Delvaux, Bruxelles
Een bruin lederen handtas.
Un sac à main en cuir marron.No longer availableEstimate: € 240 / 280 -
#618
2 Afrikaanse bronzen beeldjes.
#380
#85
Une bague en or blanc 18 K sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et une pierre de lune taille briolette de 5 ct.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#515
#17Niki de Saint Phalle
Een flesje eau de toilette en een flesje eau défendue in doosjes.
#325
Een halssnoer van natuurparels met een geelgouden slot 18 K.
#238Delvaux
Een bruin lederen ceintuur maat 75.
#505
1 pièce d'or de 1000 roupies, Conservation . Verso: Rhinocéros. Au 900/1000. Népal.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 1700 / 1800