#145P. Mossay“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#184B. Long“Meso-Amerikaanse compositie”. Gemengde techniek op kokosvezel.
#116Antoine Op de Beeck“Afbeldinge van de silvere schuppe”. Twee etsen.
#214Een rechthoekige spiegel.
A rectangular mirror.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#118Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991“Moeder en kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Mère et l'enfant". Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#128G. Lambert“Zicht op de centrale van Doel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Vue de la centrale nucléaire de Doel ». Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#208L David“Tuingereedschap”. Een litho op papier, Onderaan gesigneerd “L David”.
"Garden Tools". A lithograph on paper, signed "L David" at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#6Een paar reproducties in een kadertje.
#136“Vanitas”. Olieverf op doek. Restauratie.
“Vanitas”. Huile sur toile. Restauration.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#95Roger HebbelinckPeriod: 1912-1987“Brug over de Brugse reien”. Kleurenets. Geisgneerd en genummerd 59/350 buiten de plaat.
"Pont sur les canaux de Bruges". gravure en couleurs. Signée et numérotée 59/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 23x19cmEstimate: € 25 / 35 -
#216“Kadezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#194Een ovale spiegel van ijzer versierd met acantusbladen rondom.
An oval iron mirror decorated with acantus leaves all around.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 31 cmEstimate: € 50 / 70