Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Compositie”. Chromolitho. Gesigneerd en gedateerd ‘88 in de plaat.
Anita De Baaij

“Compositie”. Chromolitho. Gesigneerd en gedateerd ‘88 in de plaat.

“Composition”. Chromolitho en couleurs. Signée et datée ‘88 dans la planche.
Online only
Dim. 39 x 29 cm
SKU: 0104190200.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #200
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #81

    Een reproductie van een wandtapijt met een jachtscène.

    No longer available
    Online only
    Dim. 99 x 54 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #300
    Henri Quittelier
    Period: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980

    “Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 44,5 x 54,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #288

    Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #253
    Albert Saverys

    “Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.

    “La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #71
    Mouzin Lecat & Cie., Nimy

    Een theeserviesje van meerkleurig aardewerk met een reliëfdecor van bloemen en vogels.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #150
    Vic Verleyen

    “Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ballerines”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #51
    Richard Aurili
    Period: 1813-1914

    Een vrouwenbuste van bruingepatineerd wit terracotta. Gesigneerd. Kleine schade aan het patina.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #159
    M. Van lent

    “Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #148

    Langwerpig Chinees borduurwerk met vogels en planten. Ingelijst.

    Broderie oblong à décor de plantes et d’oiseaux. Travail chinois. Encadrée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 165 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #192

    Vijf lijstjes, waarvan een “épreuve d’artiste” door Julien Severin.

    Cinq cadres dont une épreuve d’artiste par Julien Severin.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #255
    I. Renier

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 18 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #230

    “Catalina”. Een modelboot met elektromotor. Schade.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More