Anita De Baaij

“Composition”. Chromolitho en couleurs. Signée et datée ‘88 dans la planche.
Online only
Dim. 39 x 29 cm
SKU: 0104190200.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #200
Estimate: € 50 / 60

  • #147

    Een lot van negen chromo-albums: - “’s Lands Glorie”. Delen I tem VI. Uitgeverij Historia. - “Het leven van onze voorouders”. Voorgeschiedenis en oudheid, Middeleeuwen & Nieuwe en hedendaagse tijden. Ed. Encyclorama. Allen compleet en in goede staat.

    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #52

    Een albasten vaasje, versierd met een ingelegd bladerdecor van malachiet, parelmoer en andere mineralen.

    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #277

    “La force”. Een beeld van zamak op houten voetstuk.

    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #279
    Mamree

    Online only
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #156
    Bouchon

    Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.
    Online only
    Dim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #82

    Een messingen melkkan.

    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #212

    Lot van zes diverse gravures: - “Visit to Boarding School”. G.E. Bed naar Morlandi. Reproductie. - “The Royal Mails at London General Post Office 1830”. Reproductie. - “H.M.S. Bounty 1787-1789”. Reproductie. - “Belgii Veteris”. Handgekleurde gravure van Abraham Ortelius. Recente afdruk. - “Amsterdam”. Oude boekillustratie, handgekleurd. - “Palais de Justice à Paris”. Handgekleurde gravure, begin XIXde eeuw.

    Lot de six estampes: - “Visit to Boarding School”. G.E. Bed d’après Morlandi. Reproduction. - “The Royal Mails at London General Post Office 1830”. Reproduction. - “H.M.S. Bounty 1787-1789”. Reproduction. - “Belgii Veteris”. Gravure colorée à la main par Abraham Ortelius. Exemplaire récent. - “Amsterdam”. Ancienne illustration de livre colorée à la main. - “Palais de Justice à Paris”. Gravure colorée à la main, début XIXe siècle.
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #314
    John warmink

    Een replica van een Zaans klokje. Met slinger en gewichten.

    Online only
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #75

    Online only
    Dim. h: 51; Ø: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #78

    Online only
    Dim. h: 22 & 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #222
    Robert Wuythack

    “Moerbeiboom II. Un paysage”. Eau-forte. Signée et numérotée 22/25.
    Online only
    Dim. 33 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299
    Y. Dereume

    Online only
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00