#186Berten Speeckaert“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#53LimogesEen porseleinen sierbord met een met de hand opgehoogd meerkleurig decor van een romantisch koppel op een met verguldsel versierde kobaltblauwe fond.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 15 / 20 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#117Een paar zuilvormige glazen vazen. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10 / 20 -
#166L. De Blaere“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. En “Bloeiende boomgaard”. Olieverf op doek. Beiden gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Et “Verger en fleurs”. Huile sur toile. Les deux signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#187Etienne Hellinckx“Zeilboten op het meer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Voilier sur le lac”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 17 cmEstimate: € 40 / 80 -
#10Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 30 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#223Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918“Bomen”. Paar houtskooltekeningen op papier. Gesigneerd. Ingelijst.
“Arbres”. Paire de dessin en fusain sur papier. Signés. Encadrés.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#61LimogesEen porseleinen vaasje met kobaltblauw glazuur met een verguld decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 15 / 25 -
#152Julien CelosPeriod: 1884- 1953“Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)
“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 36 cmEstimate: € 40 / 50