Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Compositie”. Chromolitho. Gesigneerd en gedateerd ‘88 in de plaat.
Anita De Baaij

“Compositie”. Chromolitho. Gesigneerd en gedateerd ‘88 in de plaat.

“Composition”. Chromolitho en couleurs. Signée et datée ‘88 dans la planche.
Online only
Dim. 39 x 29 cm
SKU: 0104190200.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #200
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #166
    L. De Blaere

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. En “Bloeiende boomgaard”. Olieverf op doek. Beiden gesigneerd.

    “Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Et “Verger en fleurs”. Huile sur toile. Les deux signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #52

    Een albasten vaasje, versierd met een ingelegd bladerdecor van malachiet, parelmoer en andere mineralen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #89
    Limoges, France

    Een kleine terrine op schotel van verguld porselein. We voegen er een bladvormig schaaltje aan toe. Beide gemerkt onderaan.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #88

    Een lot van twaalf diverse messen en dolken en een wethout.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #81

    Een reproductie van een wandtapijt met een jachtscène.

    No longer available
    Online only
    Dim. 99 x 54 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #62
    Lladro

    Een geisha. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Letsel aan een hand.

    No longer available
    Online only
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #113
    Hohner

    Een ‘Hohnerband’ mondharmonica en een ‘Musica’ C-sopraan-blokfluit. In originele dozen. We voegen er een tweede mondharmonica van ‘Chromatica’ aan toe. (Laatste met kleine beschadiging aan het kunststof)

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #279
    Mamree

    “Oude Chinese vrouw”. Een schilderij op een doek gemaakt van bladeren. Gesigneerd en gedateerd 1978.

    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #140

    Een lot van vijf oude didactische prenten.

    No longer available
    Online only
    Dim. 64 x 94 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #237

    Lot boeken over John F. Kennedy met aandacht aan zijn buitenlandbeleid. Bevattende boeken gaande over de Cuba crisis, Europa, zijn relatie met Chroesjtsjov etc...

    Lot de livres sur John F. Kennedy se concentrant sur sa politique étrangère, comprenant des livres traitant la crise de Cuba, l’Europe, sa relation avec Khrouchtchev etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #121

    Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleurig bloemendecor.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #259

    “Pauw op een tak”. Een tekening op zijde. Chinees werk.

    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More