Other lots in this auction
-
#39
Twee porseleinen sakeflesjes met vijf kommetjes, versierd met bloemendecors en vergulde randen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#15
Een jardinière van gedreven messing met het Wapen van Antwerpen.
Jardinière en cuivre repoussé ornée de l’écusson d’Anvers.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. b: 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#206
“Oosters jachttafereel”. Gouache op papier. Draagt handtekening.
“Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 45 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#71Mouzin Lecat & Cie., Nimy
Een theeserviesje van meerkleurig aardewerk met een reliëfdecor van bloemen en vogels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Estimate: € 25 / 40 -
#146
Zeven chromo-albums uit de reeks “Meesters der schilderkunst”. Uitgegeven door Soubry. We voegen er een album “Beroepen en ambachten in de kunst” aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#16
Drie aardewerken schotels: een klein Delfts bordje met een blauw en wit decor met een kerkje. XIXde eeuw. Een taartschotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt : Moustier. XIXde eeuw. Een achtkantige schotel van blauw en wit Chinees porselein (25 x 33 cm)(randslijtage en haarscheur). Tijdperk Tao Kuan.
Trois plats en faïence: une petite assiette à décor d’une église en bleu et blanc. XIXe siècle. Plat à gâteau en bleu et blanc, marque: Moustier, XIXe siècle. Plat octogonal en porcelaine de Chine bleue et blanche (25 x 33 cm)(usure au bord et cheveu), époque Tao Kuan.No longer availableOnline onlyActive bid: 38.00 €Estimate: € 60 / 80 -
#280
Een gastenboek van een restaurant te Oostende met binnenin een originele gouachetekening van een vrouwelijk naakt. Gesigneerd Anto Diez ‘88.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25 / 40 -
#265
Een juwelenkistje - muziekdoos in de vorm van een kleine buffetpiano.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#23
Een ivoren brievenopener en een zilveren taartschep met ivoren handvat van omstreeks 1900.
Coupe papier en ivoire et pelle à tarte en argent à la manche en ivoire. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 20 / 25 -
#192
Vijf lijstjes, waarvan een “épreuve d’artiste” door Julien Severin.
Cinq cadres dont une épreuve d’artiste par Julien Severin.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#215
“St Antonius, Zoersel”. Acryl op karton. Onduidelijk gesigneerd.
“St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 40 cmEstimate: € 10 / 15 -
#268
Een paar kraagvazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 20 / 40