Other lots in this auction
-
#199Dominic
Een porseleinen jardinière met meerkleurig van bloemenguirlandes en lieren.
Jardinière en porcelaine à décor de guirlandes de fleurs et de lyres.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#114Rik Cuypers
Een paar zichten op de Vlaaikensgang, aquarel op papier. Gesigneerd.
Une paire de vues du Vlaaikensgang, aquarelle sur papier. Signées.No longer availableDim. 36,5 x 55 cmEstimate: € 35/50 -
#158Chanel
Een zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableDim. 82 x 86 cmEstimate: € 150/160 -
#4Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Begijnen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 37/100 buiten de plaat.
Béguines . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 37/100 hors planche.No longer availableDim. 16,5 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#185
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met tanzaniet een gezamenlijk gewicht van +- 4,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de tanzanite d'un poids combiné de + - 4,50 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 800/900 -
#452Utagawa Hiroshige
“First Gate of the Shrine of Mishima Daimuôjin, uit de reeks Famous Sights of the Fifty three Stations”. Een gekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd en met stempel. Omstreeks 1860.
“First Gate of the Shrine of Mishima Daimuôjin, de la série Famous Sights of the Fifty three Stations”. Une gravure sur bois japonaise colorée. Signée et estampillée. Vers 1860.No longer availableDim. 33 x 21,5 cmEstimate: € 80/120 -
#101Emaux de Louvière
Een diepe ronde schaal en een scheerbekken van meerkleurig geëmailleerd aardewerk met decors van kraanvogels.
Un bol rond profond et un bassin de rasage en faïence émaillée multicolore à décor de grues.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 50/60 -
#156
Een rijkelijk uitgewerkte, wit- en goudgepatineerde eetkamer in Italiaanse Rococostijl, bestaande uit een breed buffet met bar, een grote wandspiegel, een vitrinekast, een tafel met zes stoelen en een staande lamp. Het decor gesigneerd C. Pellizzoni.
Une salle à manger de style rococo richement élaborée, patinée blanche et or, composée d'un large buffet avec bar, d'un grand miroir mural, d'une vitrine, d'une table avec six chaises et d'un lampadaire.No longer availableEstimate: € 2000/3000 -
#405
1 gouden munt van 20 Qirsh met beeldenaar van Farouk I. Au 875/1000. Egypte, omstr. 1938. Gezet in een herenring (Au 18 K).
1 pièce d'or de 20 Qirsh avec au recto Farouk I. Au 875/1000. EgypteNo longer availableDim. 20,95 gEstimate: € 600/700 -
#22
“Vrouw met parasol”. Reproductie op doek naar Monet.
Femme au parasol . Reproduction sur toile d'après Monet.No longer availableDim. 67 x 53 cmEstimate: € 20/40 -
#690
4 zilveren munten van 5 Ecu. Ag 925/1000. België 1987.
4 pièces en argent de 5 Ecu. Ag 925/1000. Belgique 1987.No longer availableDim. 91,05 gEstimate: € 30/40 -
#701
Een gebeeldhouwd stenen beeld. Dupagne.
No longer availableDim. 31 x 20 cmEstimate: € 150/200