#11Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#79Een barometer.
No longer availableOnline onlyDim. ø: 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
#279Mamree“Oude Chinese vrouw”. Een schilderij op een doek gemaakt van bladeren. Gesigneerd en gedateerd 1978.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 45 cmEstimate: € 25 / 40 -
#243L. Cuvelier“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#275Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
Cache-pot en porcelaine du Japon à décor polychrome de faisans et d’arbustes en fleurs.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#113HohnerEen ‘Hohnerband’ mondharmonica en een ‘Musica’ C-sopraan-blokfluit. In originele dozen. We voegen er een tweede mondharmonica van ‘Chromatica’ aan toe. (Laatste met kleine beschadiging aan het kunststof)
#207Een herdruk van een oude kaart van Zeeland.
#309Josée Simon“Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15 / 20 -
#176R. Brogniet“Huizen aan de rand van een bergmeer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 26 cmEstimate: € 40 / 80 -
#127Een kleine aardewerken theepotje. Chinees werk. Onderaan met stempel.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25