#272“Windhond”. Een groepje van aardewerk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#141Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
#230“Catalina”. Een modelboot met elektromotor. Schade.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#188P. KleeTwee reproducties.
#262Een schemerlamp van aardewerk met blauw glazuur.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#56Een theepot van rood en geel koper met een decor van Franse lelies.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm (z.s.)Estimate: € 20 / 30 -
#110Een lot boeken:- “Natuur en vogelreservaten”: Het Zwin, Venen, De Kempen, De Brabantse bossen, Van het kustland toto de Gaume, Ardennen. - Dieren in sport en spel, Het familieleven van de dieren, Dieren in het nauw, Genezende planten, Stadsvogels, Mijn beroep? Dieren!, De wondere wereld der katten, De strijd om het bestaan & De hond, een mensenvriend. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘70 en ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#267Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 25 / 25 -
#5Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60