Other lots in this auction
-
#202Raoul Servais“Taxandria”. Een litho uitgegeven naar aanleiding van de langspeeltekenfilm. Gesigneerd en genummerd 87/999.
“Taxandria”. Une litho éditée suite au lancement du film. Signée et numérotée 87/999.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#203Jos Pas“De beek. Winterlandschap”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 75/75 buiten de plaat.
“Le ruisseau en hiver”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 75/75 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#321WestinghouseEen verrekijker uit 1943 in lederen tas.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#206“Oosters jachttafereel”. Gouache op papier. Draagt handtekening.
“Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#136Een paar appliques van koper en glas met twee lichtpunten, versierd met pendeloques.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50 -
#38Een lot varia, bestaande uit twee Engelse aardewerken schotels, twee minerale eieren en twaalf porseleinen kopjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#94Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout.
No longer availableOnline onlyDim. 120 x 60 cmEstimate: € 120 / 150 -
#252Albert Saverys“Winterlandschap met molen aan de Leie”. Kleurenlitho. Gesigneerd Hebbelinck. 182/350 genummerd buiten de plaat.
“Paysage hivernal au moulin au bord de la Lys”. Litho en couleurs. Signée Hebbelinck. Numérotée 182/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#324Akai AP-Q310Een automatische direct aangedreven platenspeler met quartz lock. Werkende staat. Verkleuring door plakband. Cinch (tulip) output.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#243L. Cuvelier“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#26Een gietijzeren sierschild met een slagveldscène en heraldische symbolen in reliëf. Onderaan beschadigd. We voegen er een opengewerkte schaal, eveneens van gietijzer, aan toe.
Un bouclier de décoration avec blason en fonte, représentation d’une scène de bataille et symboles héraldiques en relief. Dégât en dessous.No longer availableOnline onlyDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#60Een bol dekselvaasje met een wit decor van bloeiende takken op blauwe fond. Met houten sokkeltje. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 10 / 15

