“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.
Zupo

“Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.
Online only
Dim. 13 x 15 cm
SKU: 3009200028.
Auction day: 30 September 2020 22:00
Catalogue #28
Estimate: € 40 / 60

  • #119

    Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een dekseldoosje op pootjes, een blauw-witte kom en twee verschillende borden. Bijgevoegd een messingen onderschotel.

    Online only
    Dim. Ø: 23- 31 cm
  • #165

    Een ovale schotel met een meerkleurig dedor van bloemen, pauwen en vlinders.

    Online only
    Dim. 47 x 36 cm
  • #6
    J. Dekoster

    “Binnenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘59.

    “Cour intérieure”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.
    Online only
    Dim. 27 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #131

    Online only
    Dim. h: 27 cm
  • #102

    Een terracotta cachepot.

    Online only
    Dim. h: 27 cm
  • #127

    Online only
    Dim. h: 16 cm
  • #173

    Een lot van veeriten Nederlandstalige boeken met betrekking tot oorlog en het leger. Bijgevoegd een grote partij toeristische gidsen e.d.

    Online only
  • #84

    ”Paysage fluvial avec tour d’église”. Huile sur toile. D’origine une peinture avec une horloge. Restaurée et a été retoilée. XIXème siècle.
    Online only
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #169

    “Historischer Schul-Atlas”. F. W. Dukgers. Ed. Velhagen & Klasing. Bielefeld & Leipzig, 1939.

    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #175

    Een lot Franstalige boeken met betrekking tot wapens.

    Online only
  • #41

    “Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.

    Online only
    Dim. 55 x 36,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #137
    A. Dockx

    Online only
    Dim. 44 x 59 cm

Online-Only Verkoop 30 September 2020

Op 30 September wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On Septembre 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

30 September 2020 22:00