#27Jean Bouvery
“Rue Gericault, Rouen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Rue Gericault, Rouen”. Eau-forte.No longer availableOnline onlyDim. 39,65 x 26,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#140
Een lot van zes reproducties met voorstellingen van XIXe eeuwse Belgische militairen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#96M. Codden
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cm -
#34Pablo
“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Clown”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#134
Een lot van drie verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 - 21 cm -
#111
Een metalen taartschotel met gegolvde rand.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. Ø: 45 cm -
#128Val St. Lambert
Een vaas in oud-roze gegoten glas. Kleine onopvallende schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#113
Een messingen schouwklokje met perptuümmechanisme.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cm -
#150
Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit diverse kommen, schalen, enz. We voegen er een Engels zilveren fotokadertje (beschadigd) aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#179
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 € -
#121
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit twee sierbordjes, een vaasje, een pique-fleurs en twee dekselvazen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11 - 41 cm -
#167
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 6 - 27 cm