#88
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 73 cmEstimate: € 5/10 -
#89
Een lot van drie verschillende meerkleurige Chinese vazen, waarbij tweeporseleinen en één aardewerken. Alledrie gemerkt onderaan, waarbij de laatste van Minh-Long.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 26 & 32 cm -
#52Julien Van Santen
“Begijnhof - ‘Aprés Vèpres.’”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 165/300.
“Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#32
“Zicht op Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 20/30 -
#93
Twee verschillende aardewerken vazen met Satsuma-decors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 & 32 cm -
#92
Een vaas en een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. De eerste onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 31 & 24 cm -
#15J.B.V.O.
“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. Op te frissen.
”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 35 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#179
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 € -
#147
Een handgeknoopt ovaal Chinees wollen tapijt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 153 x 100 cm -
#139Van Lembeeck (?)
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cm -
#170
Een lot van drie Franstalige boeken:- “Encyvlopédie des blindés”. Ed. Elsevier Séquoia.- “Histoire Militaire. De la hache de pierre à la guerre électronique”. Ed. Gründ.- “A bord d’ un vaisseau de guerre”. Ed. Gallimard.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 € -
#144René De ConinckPeriod: 1907-1978
“Schoon Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1954 binnen de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 29,5 x 45 cm