Other lots by Dali
#492Salvador Dali“Twee staande naakten”. Litho. Gesigneerd en genummerd 77/250 buiten de plaat.
"Horses". Lithograph. Signed and numbered 1/250 outside the plate.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 200 / 220
#539Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#464Keith Haring Foundation“Wolf”. Een litho op papier. Genummerd 115/150, in de plaat gesigneerd “Keith Haring”, met stempel en droogstempel “The Keith Haring Foundation”.
#603Een Japans porseleinen Satsuma vaas en jardiniere met diverse figuren en planten in het decor.
A Japanese porcelain Satsuma vase and jardiniere with various figures and plants in the decor.No longer availableDim. 31cmEstimate: € 40 / 60 -
#211Internationale Camera ActiengesellschaftEen antieke slide projector type “Skioptikon” gemerkt ICA Dresden uit hout en metaal.
#455Een Chinees kamerscherm met lakwerk en polychroom decor van gevogelte aan beide zijden. Ouderdomslijtage onderaan en aan de bovenrand.
A Chinese lacquered folding screen with polychrome decoration of birds on both sides. Age wear at the bottom and at the top edge.No longer availableDim. (183 x 40) x 4Estimate: € 200 / 300 -
#68Een paar gedreven zilveren kommetjes, met decor van engelen. Duitse keuren. 800‰.
#118Ets DemeuldrePeriod: 1833Een paar handbeschilderde porseleinen vazen met bloementafereel en vergulde elementen. Onderaan gemerkt Demeuldre Bruxelles.
A pair of hand-painted porcelain vases with a floral scene and gilt elements. Marked on the bottom Demeuldre Bruxelles.No longer availableDim. 22,5 x Ø18cmEstimate: € 300 / 600 -
#261Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt onderaan.
#497Een blauw-wit Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen. Onderaan gemerkt.
A blue and white Chinese porcelain tulip vase with 6 openings. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23cmEstimate: € 150 / 200 -
#584Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
A set of 2 gilded oval side tables with marble tops, 1 of which has a large crack, and cannage at the bottom.No longer availableDim. 76 x 60 x 45 cmEstimate: € 150 / 200