Similar lots by type
-
#240
Vijf houten beeldjes in de vorm van diverse dieren. Drie olifanten, een neushoorn en een antilope.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cm - 6 cm -
#200
“De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.
La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. 22 x 29 cmEstimate: € 200/240 -
#294Jos Van Steen
“Meertje met sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Lac avec chaloupe. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 33 cmEstimate: € 75/100 -
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#269Cornelis KoppenolPeriod: 1865 - 1946
“De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 245.00 €Dim. 11,5 x 15 cmEstimate: € 350/450 -
#212E. Rofs
“Aan de waterput”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100/150 -
#230F. Voisin
“Fazanten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Faisans”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x30 cmEstimate: € 120/200 -
#265
“Kapelaltaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achter glas.
Autel de la chapelle. Huile sur panneau. Signée. Sous verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#242
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 24,5 cm -
#248V. Guffens
“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue du canal”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 35,5 cmEstimate: € 100/120 -
#185S. De Leener
“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte au vase à fleurs. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 96 cmEstimate: € 150/200 -
#286
Een lot glaswerk, bestaande uit een klein groen flesje van ‘Kras’, een Murano vaasje en negen glazen stenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 16 & 17 cm -
#287
Het bovenste deel van een aardewerken zuiltje, versierd met een bacchantische scène. Te gebruiken als piedestal.
No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cm -
#179Adèle Koekkoek
“Keukeninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur de cuisine”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 52.00 €Dim. 85 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#293L. Duquenne
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Allée verte. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#190W. Gerlo
“Oost west, Thuis best”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Oost west, Thuis best”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 101 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#288Parmentier
“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial d'hiver. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 34 cmEstimate: € 80/120 -
#180Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).No longer availableOnline onlyActive bid: 550.00 €Dim. 38 x 30 cmEstimate: € 800/1000 -
#226Jan De BelderPeriod: °1953
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd Lier, 1971.
“Intérieur de l'église”. Huile sur toile. Signée et datée Lier, 1971 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 50 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#187Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 70 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#199
“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 500.00 €Dim. 62 x 89 cmEstimate: € 800/1200 -
#244Sarreguemines
Een porseleinen dienblaadje met een Japans decor. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 28 x 47 cm -
#203Wilma
“Dorpszicht met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de village avec personnages. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#290J. H. Schaareman
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée 1948 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#145
Een miniatuur buste, vrouwen beeldje en een slang. Drie houten beeldjes.
Un buste miniature, une figurine féminine et un serpent. Trois figurines en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cm - 4 cm & l: 63 cmEstimate: € 20/30 -
#136
Een coupe van glas op messingen voet.
Coupe en verre sur piédouche en laiton.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 cmEstimate: € 20/30 -
#11
Een lot van drie antieke Engelse zakhorloges in zilveren kast.
Un lot de trois anciennes montres de poche anglaises dans un boîtier en argent.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 25/40 -
#219
Een sobere rechthoekige spiegel van mahoniehout. Tweedelig spiegelglas. XIXde eeuw.
Un miroir rectangulaire sobre en acajou. Verre miroir en deux parties. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 104 x 58 cmEstimate: € 60/80 -
#42Kaiser, Germany
Drie vazen van biscuit versierd met bloemenmotief, waarvan één met een oor. Onderaan gemerkt Kaiser.
Trois vases en biscuit décorés d'un motif floral dont un avec une anse. Marqué Kaiser en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 18 cmEstimate: € 25/35 -
#58
Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk, spiegeltjes en schelpjes.
Un masque africain en bois avec osier, miroirs et coquillages.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cmEstimate: € 100/120 -
#4
Een kruik van meerkleurig en verguld porselein in de vorm van een zwarte vrouw.
Verseuse en porcelaine multicolore et dorée en forme de femme noire.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#297
Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.
Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.No longer availableOnline onlyDim. h: 140 cmEstimate: € 60/100 -
#120
“Stadsgezicht”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
"Paysage urbain". Aquarelle sur papier. Porte la signature.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 17 cmEstimate: € 20/40 -
#147Baken
“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#30
Vier verschillende juwelendoosjes, waarbij twee van metaal en één van hout en riet, getooid met een kikkertje op het deksel.
Quatre boîtes à bijoux différentes, dont deux en métal et une en bois et roseau, décorées d'une grenouille sur le couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 5 & 7 cmEstimate: € 40/50 -
#192W. Van Ryswyck
“Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.
"Cerf dans la nature". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1888.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 13 x 21,5 cmEstimate: € 60/100