Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.

“Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.

“Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.
Online only
Dim. 97 x 69 cm
SKU: 2806210195.
Categories: curiosa, Hout.
Auction day: 28 June 2021 22:00
Catalogue #195
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #100

    Een lot zeldzaam vintage kappersgereedschap, nl. verschillende krultangen met verwarmingselementen.

    Lot d'outils de coiffure vintage rares, c'est-à-dire divers fers à friser avec éléments chauffants.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #94

    Een carnavalskostuum: Olifant.

    Un costume de carnaval: éléphant.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #291
    Geo Lefèvre
    Period: 1876 - 1953

    Een wandversiering met met gesculpteerd decor van wilde kastanjes en bladeren.

    Une décoration murale avec un décor sculpté de châtaignes sauvages et de feuilles.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #111

    Drie gebeeldhouwde Afrikaanse beeldjes. Eén voetje gerestaureerd.

    Trois figurines africaines sculptées. Un pied restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 & 36 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #179

    Een lot glazen, waarbij vijf op hoge groene voet, een cognacglas, acht met tinnen druiventrosje en zes met gele voet en gegraveerde kelk.

    Un lot de verres, cinq avec un haut pied vert, un verre à cognac, huit avec des grappes de raisin en étain et six avec un pied jaune et un calice gravé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #138

    Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.

    Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #221
    Arthur Van der Linden

    “Steenbakkerijen te Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Briqueteries à Boom”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    Een zilveren ring met een centrale turkoois.

    Une bague en argent avec une turquoise centrale.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16,32 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #84

    Een olielamp van blauw glas met handgeschilderd decor.

    Une lampe à huile en verre bleu avec un décor peint à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #259

    Een met in het papier gedrukte vormen opgebouwde en ingekleurde moderne compositie. Zonder signatuur.

    Composition imprimé en relief et colorée à la main. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #68

    Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.

    Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #124

    Een paar verzilverd messingen kandelaars in barokke stijl.

    Une paire de bougeoirs en laiton argenté de style baroque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #154
    Schoengans naar L. Van Opstal

    “De kathedraal van Antwerpen”. Een oude lithografie.

    La cathédrale d'Anvers. Une ancienne lithographie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #162

    Twee kleurloos kristallen asbakken.

    Deux cendriers en cristal incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 6,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #174

    “Compositie in reliëf”.

    Composition en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #175

    Een lot gekleurd kristal, bestaande uit twee paar geslepen wijnglazen, vijf lage borrelglaasjes, twee verschillende borrelglaasjes op voet, een souvenirglas en een glazen vaas met geëtst decor.

    Un lot de cristal coloré, composé de deux paires de verres à vin taillés, cinq verres à liqueur bas, deux verres à liqueur différents sur pied, un verre souvenir et un vase en verre à décor gravé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5,5 - 21,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2021

Op Maandag 28 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday June 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 June 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More