#3“Ruiter te paard”. Een groepje van Staffordshire aardwerk.
#81R. Debuch“Vrouwelijk naakt”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd.
Nu féminin. Une étude au crayon sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 36,5 x 26,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#123“Stilleven”. Olieverf op board. Niet gesigneerd.
Nature morte. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#7Een recente vaas van Cantonporselein.
#132Ant. La Hache“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#108Drie kleine decoratieve reproducties voor stierengevechten.
#26Desrosier, Limoges“Orleans” & “Cité de Carcassonne”. Twee porseleinen sierborden met een handgeschilderd decor van het standbeeld van Jeanne d’Arc en het ander van Cité de Carcassonne.
#174Een rechthoekige spiegel in lijst van hout en plaaster.
#86Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.
#260Een gevarieerd lot glaswerk.
Un lot varié de verrerie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25