#68
#78
“De koperslager”. Een prent in laagjes naar Anton Pieck.
#197
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
#188J. De Wil
“Duinlandschap”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1965.
Paysage de dunes. Aquarelle. Signée et datée 1965.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 32 x 58,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#20
Un pied de lampe avec des fleurs en porcelaine multicolore. Quelques dommages mineurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 30 -
#154Emile NelisPeriod: 1853 - 1884
Etang dans un parc avec cygnes . Huile sur toile. Signé (dégât à l’hauteur de l’arbre central).No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. 51 x 64 cmEstimate: € 180 / 220 -
#283
Een jacquetbak met houten stukken.
#240
Een lot van zes gebeeldhouwd Afrikaans ebbenhouten beelden.
Un lot de six statues africaines en ébène sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 20 - 48 cmEstimate: € 25 / 35 -
#118
Caractère . Technique mixte sur papier. Signé illisible.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 29 x 19,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#266
Een oud weegtoestel.
#44
Twee vierkante broodbordjes van meerkleurig Limogesporselein met handgeschilderde decors van vogels en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Deux assiettes à pain carrées en porcelaine de Limoge multicolore à décors d'oiseaux peints à la main et à bord doré. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#269
“Herbergtafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène d’auberge”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 48 x 68 cmEstimate: € 200 / 300