#294SiemensEen vintage draagbare radio, model Club de Luxe. 1970.
Une radio portable vintage, modèle Club de Luxe. 1970.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 29 x 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#84Een kristallen souvenir van Sint Petersburg met gelaserd decor.
#66Een verguld zamakken schouwpendule, getooid met een boer met paard.
Une pendule de cheminée en régule doré, à décor d'un paysan et son cheval.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 70 -
#211Jehanne Dinjeart“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.
#206Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
#205GLTS“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
#75Een aardewerken vaas met meerkleurig glazuur.
#165Een machinaal geknoopt wollen tapijtje. Belgisch fabrikaat.
#39DelftEen dekselvaas en een schaal van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt Delft.