Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Compositie met schelp”. Kleurenlitho op papier. Gesigneerd buiten de plaat.
Y. Billet

“Compositie met schelp”. Kleurenlitho op papier. Gesigneerd buiten de plaat.

“Composition à la coquille”. Litho en couleurs. Signée hors planche.
Dim. 75 x 55 cm
SKU: 2710150440.
Category: Uncategorized.
Auction day: 28 October 2015 19:00
Catalogue #440
Estimate: € 40 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Billet

  • #412
    Yves Billet

    “Surrealistisch strandzicht met kluizenaar en schelp”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Vue surréaliste d’une côte au reclus et coquille”. Gouache sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 100

Other lots in this auction

  • #412
    Yves Billet

    “Surrealistisch strandzicht met kluizenaar en schelp”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Vue surréaliste d’une côte au reclus et coquille”. Gouache sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #412
    Yves Billet

    “Surrealistisch strandzicht met kluizenaar en schelp”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Vue surréaliste d’une côte au reclus et coquille”. Gouache sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #412
    Yves Billet

    “Surrealistisch strandzicht met kluizenaar en schelp”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Vue surréaliste d’une côte au reclus et coquille”. Gouache sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #412
    Yves Billet

    “Surrealistisch strandzicht met kluizenaar en schelp”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Vue surréaliste d’une côte au reclus et coquille”. Gouache sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #412
    Yves Billet

    “Surrealistisch strandzicht met kluizenaar en schelp”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Vue surréaliste d’une côte au reclus et coquille”. Gouache sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #412
    Yves Billet

    “Surrealistisch strandzicht met kluizenaar en schelp”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Vue surréaliste d’une côte au reclus et coquille”. Gouache sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #412
    Yves Billet

    “Surrealistisch strandzicht met kluizenaar en schelp”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Vue surréaliste d’une côte au reclus et coquille”. Gouache sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #412
    Yves Billet

    “Surrealistisch strandzicht met kluizenaar en schelp”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Vue surréaliste d’une côte au reclus et coquille”. Gouache sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #412
    Yves Billet

    “Surrealistisch strandzicht met kluizenaar en schelp”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Vue surréaliste d’une côte au reclus et coquille”. Gouache sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #412
    Yves Billet

    “Surrealistisch strandzicht met kluizenaar en schelp”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Vue surréaliste d’une côte au reclus et coquille”. Gouache sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #412
    Yves Billet

    “Surrealistisch strandzicht met kluizenaar en schelp”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Vue surréaliste d’une côte au reclus et coquille”. Gouache sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #412
    Yves Billet

    “Surrealistisch strandzicht met kluizenaar en schelp”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Vue surréaliste d’une côte au reclus et coquille”. Gouache sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More