Other lots in this auction
-
#700Een lot diverse munten, zilver e.a. Canada, V.S., Cuba, Duitsland, Spanje, munten van Sint-Rombouts te Mechelen.
Un grand nombre de pièces diverses, argent et autres Canada, USA, Cuba, Allemagne, Espagne, pièces de Saint-Rombouts à Malines.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#102P. Plaeting“Stadsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de ville . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#184Een grote verguld houten schouwspiegel in Lodewijk XV-stijl met rocailles in de kuif.
Trumeau en bois doré de style Louis XV coiffé de rocailles.No longer availableDim. 173 x 89 cmEstimate: € 240 / 280 -
#6182 Afrikaanse bronzen beeldjes.
2 statuettes africaines en bronze.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#30Een paar 18 K geelgouden hemdenknoopjes bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en P.T.
Une paire de boutons de chemise en or jaune 18 carats sertis de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et P.T.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 150 / 200 -
#426Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis en laine persan noué à la main.No longer availableDim. 227 x 141 cmEstimate: € 50 / 80 -
#133Een paar vijfarmige kandelaars in de vorm van bloemenranken, gedragen door putti en met een porseleinen plaquette in de basis. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de bougeoirs à cinq bras en forme de vrilles de fleurs, portés par des putti et avec une plaque de porcelaine dans la base. Montés à l'électricité.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#326Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#148FerraroEen porseleinen vaas met blauw op zwart decor van zink, kobalt en titanium. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1975.
Un vase en porcelaine à décor bleu sur noir de zinc, cobalt et titane. Signé en bas et daté 1975.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150 / 200 -
#491Een bronzen paardje naar voorbeeld uit de T’angperiode.
Un cheval de bronze d'après un exemple de la période T'ang.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#166Een Vlaamse eikenhouten kussenkast met drie gebeeldhouwde hoofdjes in de bovenste gordel. Omstreeks 1800.
Armoire flamande en chêne avec trois têtes sculptées dans la ceinture supérieure. Deux portes aux coussins. Vers 1800.No longer availableDim. 200 x 180 x 74 cmEstimate: € 400 / 600 -
#46024 zilveren munten van diverse landen “Conservation”. 14 x Ag 925/1000 en 10 x 500/1000. Met enkele certificaten. Costa Rica, Indonesië, Maleisië, Mauritius, Mongolië, Nepal, Pakistan, Sudan, Tanzanië, Thailand, Venezuela, Zaire (1974, 1975, 1976).
24 pièces en argent de divers pays Conservation . 14 x Ag 925/1000 et 10 x 500/1000. Avec quelques certificats. Costa Rica, Indonésie, Malaisie, Maurice, Mongolie, Népal, Pakistan , Soudan, Tanzanie, Thaïlande, Venezuela, Zaïre (1974, 1975, 1976).No longer availableEstimate: € 400 / 500

