#78“De koperslager”. Een prent in laagjes naar Anton Pieck.
#163“Schaapherder in een romantisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Modern atelierwerk.
“Berger dans un paysage rupestre romantique”. Huile sur panneau. Travail récent.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 160 / 200 -
#74Vijf diverse teddyberen van verschillende afmetingen.
#28Een goudweegschaaltje in houten kistje.
Une balance en or dans une boîte en bois.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#87Een deels vergulde houtsnede met Boeddhistische voorstelling.
#271“Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.
#54Tien diverse teddyberen van verschillende afmetingen.
#267NadalEen Boeddha van gepolychromeerd en verguld Spaans porselein.
Un lot de poterie, composé d'une cruche de poterie Gouda (petit éclat au bord), d'un vase en grès de Guérin et d'un carreau de faïence.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#276“Drie vrouwen”. Een Indische gouache op zijde.
Trois femmes . Une gouache indienne sur soie.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 41 cmEstimate: € 50 / 80