Similar lots by type
-
#194Rosenberg“Zicht op Ulvenhout vanaf de Bouvignelaan”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
Vue d'Ulvenhout depuis la Bouvignelaan. Huile sur toile. Signée et datée 1986.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#144“Personages en vee op een bosweg”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Personnages et bétail sur un chemin forestier . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 64 cmEstimate: € 180 / 240 -
#155E. Van Mullem“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateau de pêche . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#169Kubbe“Vrouw met kind en geitje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme avec enfant et chèvre. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 30 / 40 -
#57E. W. v. d. Groenendaal“Stilleven met wijn en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au vin et aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#161Van den Burgh“Vrouw en kind in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme et enfant dans un intérieur. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 43 cmEstimate: € 25 / 45 -
#51“Winters hoevezicht met paardenkar”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Vue de la ferme d'hiver avec charrette à cheval”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#193Karel Holemans“Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.
Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 75 cmEstimate: € 100 / 120 -
#256A. Broekaart“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#291Fez.“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#133“Mediterraan dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Vue village méditerranéen . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#279Jos TrotteynPeriod: 1910-2002“Hoevezicht”. Gesigneerd en gedateerd ‘43. Kleine herstelling.
Farm View. Signé et daté '43. Petite réparation.No longer availableOnline onlyDim. 52,5 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#151“La marache”. Olieverf op doek. Draagt handtekening en datum ‘85 op de verso. Enkele kleine verfbeschadiginkjes.
La marache . Huile sur toile. Porte une signature et la date 85 au dos. Quelques dégâts mineurs à la peinture.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 59 cmEstimate: € 300 / 500 -
#140P. Van Schaïk“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Dreef”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 25 / 45 -
#42“Ruïne”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
“Ruine”. Huile sur toile. Signée et datée '65.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#168“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#49“Zeeman met pijp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Marin à la pipe. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#293Eric Correwyn“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#180Charles Bardet“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#199“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Nu féminin . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#63“Houtsprokkelaars in het bos”. Een reproductie naar het werk van Jan Willem Van Borselen.
Les ramasseurs de bois dans les bois. Une reproduction d'après l'oeuvre de Jan Willem Van Borselen.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#41“Jonge visser”. Olieverf op doek.
“Jeune pêcheur”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 24 cmEstimate: € 25 / 50 -
#288Böhm“Pater met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Père aux bouteilles. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#47H. Robel“Stilleven met Oost-Indische kers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux capucines". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 24 cmEstimate: € 30 / 60
Other lots in this auction
-
#37Een lot van elf aardwerken themabordjes. Merken van Creil et Montereau en Badonviller.
Lot de onze assiettes à thème en faïence. Marques Creil et Montereau et Badonviller.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#251Een zwartgelakte Japanse salontafel met vergulde motieven.
Table basse japonaise laquée noire à motifs dorés.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 100 cmEstimate: € 40 / 50 -
#228Een vis en een snoepje van meerkleurig Muranoglas.
Un poisson et un bonbon en verre de Murano multicolore.No longer availableOnline onlyDim. l: 8 & 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#58C. de Kort“Begijnhof te Breda”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/21 buiten de plaat.
“Begijnhof in Breda”. Une lithographie. Signée et numérotée 5/21 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 26,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#69Boch for Royal SphinxEen aardewerken sierschotel met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#231Een lot glaswerk, bestaande uit twee paarse vaasjes, twee verschillende kleurloze vaasjes en een groene asbak van Chien Vert.
Lot de verrerie, composé de deux vases violets, de deux vases incolores différents et d'un cendrier vert par Chien Vert.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 17 cmEstimate: € 15 / 25 -
#263Een lot metalen snuisterijtjes, bestaande uit een pillendoosje met ingelegde bloemetjes, een menuhoudertje in de vorm van een garnaal, een luciferhoudertje in de vorm van een duiveltje, een fotokadertje, een kruisje met email, enz.
Lot de bibelots en métal, composé d'un pilulier avec incrustation de fleurs, un porte menu en forme de crevette, un porte allumette en forme de diable, un cadre photo, une croix en émail, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#77“Biddende handen”. Een gedreven koperen reliëf. Gemonogrammeerd.
“Mains qui prient”. Un relief en cuivre martelé. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 17 cmEstimate: € 35 / 50 -
#114Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.
Quelques reproductions d'après des dessins de M.I. Hummel.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20 & 28 x 18 cmEstimate: € 20 / 25 -
#145Een beeldje van meerkleurig Chinees porselein in de vomr van een man met een vaas.
Figurine en porcelaine chinoise multicolore en forme d'homme avec un vase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 45 -
#92Een driedelig klokstel van grijs marmer en albast, versierd met bronzen vogeltjes.
Garniture de cheminée en marbre gris et albâtre décorée d’oiseaux en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 15 cmEstimate: € 120 / 200 -
#86Een vierkant hardhouten tafeltje met groen marmeren blad. Schilfer aan het blad.
Une table carrée en bois dur avec une tablette en marbre vert. Eclat à la tablette.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 50 x 50 cmEstimate: € 20 / 30

