Other lots by Kayler
#566Een Afrikaans houten beeld. Deels witgepatineerd.
#655Twee 18 K geelgouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 caratsNo longer availableDim. 5,2 gEstimate: € 170 / 200 -
Sulac (Lucien Calus)“Vis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#518Een Chinees porseleinen zalfpot met logo van de V.O.C. Onderaan gemerkt.
#373MichelinEen promotionele pennenhouder van handgeschilderd kunststof.
#633Twee Afrikaanse vrouwenbeelden van brons.
#479Kunisada IIPeriod: 1823 - 1880“Jonge vrouw met biwa en plectrum in een boot”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. 1856. Uitgeversstempel van Heikichi.
Jeune femme avec biwa et médiator dans un bateau . Une gravure sur bois japonaise. Signé. 1856. Cachet de l'éditeur de Heikichi.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#253Twee aardewerken vazen met wit glazuur en grijze tinnen hals.
#664Een lampenvoet, opgebouwd uit een Chinees porseleinen vaas met meerkleurig decor van een reiger, gemonteerd op een messingen kandelaar.
Un pied de lampe composé d'un vase en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un héron, monté sur un chandelier en laiton.No longer availableDim. h: 83 cm nEstimate: € 60 / 80 -
Un plat à anneaux en verre multicolore, décoré d'un papillon. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 120 / 200