Other lots in this auction
-
#680
2 sterling zilveren munten “Moneda Commemorativa”. Cuba 1975, 5 en 10 Pesos. In plastic.
2 pièces en argent sterling Moneda Commemorativa . Cuba 1975, 5 et 10 Pesos. En plastique.No longer availableDim. ca 40 gEstimate: € 25/30 -
#283Guérin
Een platte vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase plat en grès émaillé multicolore à décor en relief. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cm; Ø: 20 cmEstimate: € 50/70 -
#649Frans MinnaertPeriod: 1929 - 2011
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 9/35 buiten de plaat.
Composition . Une lithographie. Signée et numérotée 9/35 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 42,5 cmEstimate: € 40/60 -
#30
Een paar 18 K geelgouden hemdenknoopjes bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en P.T.
Une paire de boutons de chemise en or jaune 18 carats sertis de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et P.T.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 150/200 -
#178Guérin
Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een decor van reigers. Onderaan gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore à décor de hérons. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200/240 -
#194
Een verguld houten trumeau in Lodewijk XVI-stijl. De kuif versierd met vogels en bloemen.
Trumeau en bois doré de style Louis XVI. Coiffe aux oiseaux et fleurs.No longer availableDim. 168 x 83 cmEstimate: € 240/280 -
#437
Een bronzen vruchtbaarheidsbeeld.
Une statue de fertilité en bronze.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 250/350 -
#450
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,50 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 2300/2500 -
#527
Een deels gepatineerde bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze partiellement patiné.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/140 -
#164
“De dronkaard”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Oekraïense school.
L'ivrogne . Huile sur toile. Signé. École ukrainienne.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 320/360 -
#688
Een maquette met een vliegtuig en een Shermantank.
Une maquette d'avion et de char Sherman.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35/40 -
#176
Een imposante massieve houten dubbele deur, met zware omlijsting en subtiele sculptuur en metalen sierspijkers. India, XIXde eeuw. Hoogte van een deur: 245 cm.
Ancienne statue de Bouddha en bois avec des traces de polychromie et avec une ouverture dans le dos. Sur la base.No longer availableEstimate: € 1500/2500