Similar lots by type
-
#194
Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
-
#181Boch Luxembourg
Een aardewerken tabakspot met opschrift ‘Tabac de St. Omer’ en onderaan gestempeld ‘Boch Luxembourg.
-
#188
Een beeld in terracotta voorstellend Jezus Christus. Een deel van het voetstuk ontbreekt en schade achteraan de schouder. Gesigneerd op het overblijvende deel van het voetstuk.
-
#157
Een lot van 3 karafjes in blauw glas, zg. Bristol Blue genoemd. bij 1 karafje ontbreekt de stop.
-
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig).
-
#155
Een meerkleurig polychroom houten gesculpteerd bruiloft paard. Indië, begin 20e eeuw.
-
#150
Een uit resin gesculpteerd vintage beeldje van een kleine adelaar.
-
#164
“Sacred heart”. Een 19e eeuws stuk religieus huisvlijt bestaande uit het heilig hart omringd door sterren in ovalen kader met bol glas.
-
#143
Een vintage Murano glaspasta schaal in groen en amber.
-
#166
Antieke 19e eeuwse koperen confituur-pan in geel en rood koper.
-
#184
Een bronzen beeldje van een ontluikende liefde tussen en jonkheer en een jonkvrouw.
-
#160
Een blauw-wit Chinees porsleinen schaal met landschap in het decor.
-
#145
Een Boheems kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa.
-
#162
Een tafellampje gemonteerd op een afgeslepen oud Chinees vaasje.
-
#203
Een antieke gramofoon. Te restaureren of voor onderdelen.
-
#159Imari
Een Japans porseleinen Ko-Imari bord. Onderaan gemerkt.
-
#185
Een lot van 3 Iraanse tegeltjes met floraal en figuratief decor. Vroeg 20e eeuw.
-
#189
Een houtgesculpteerde buste. Afrikaans werk.
-
#151
Een vintage beeldje van een giraf in messing. Restant merklabel aan de buik.
-
#191
“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
-
#175
Een 19e eeuwse suikerpot in Brussels aardewerk, het originele deksel ontbreekt. Het bijgevoegde deksel draagt sporen van restauratie.
-
#153Giuseppe Armani Capodimonte
Een vintage kunststoffen beeldje van 2 duiven op bloementak. Gemerkt.
-
#152
Een blauw-wit Chinees porseleinen vaas met platte zijkanten en landschap in het decor.
-
#193
Een oude aarden vaas met 4 oren. Zware restauratie aan de hals. Vermoedelijk Mediterraans.
Other lots in this auction
-
#6
Een rechthoekige juwelendoos van verzilverd metaal met groene fluwelen binnenbekleding.
A rectangular jewelry box of silver-plated metal with green velvet interior lining. -
#106Brevet
Een lot van 7 desert coupeglazen met verzilverde voet. Onderaan gemerkt.
-
#170
Een Chinese gelakte doos met een decor van zwanen.
-
#147
“Padmasambhava”. Een verguld bronzen beeldje van een Tibetaanse Boeddha. Staf manco.
-
#101
Een dienblad in verzilverd metaal, gemerkt Viners of Sheffield, alpha plate.
-
#165
Een kunststoffen buste van een jonge dame met hoofddeksel.
A plastic bust of a young lady with a headpiece. -
#135Junghans
Een antieke tafelklok met houten gesculpteerde omkasting. Gemerkt in de emaille wijzerplaat, dewelke gecraquelleerd.
-
-
#33
“Liggend naakt”. Een hout gesculpteerd beeldje, modern figuratief.
-
#169
Een lot van 3 oude grés schenkkannen waarvan de grootste beschadigd/gelijmd.
-
#137
Een Indische vaasje uit messing met gegraveerde florale patronen.
An Indian brass vase with engraved floral patterns. -
#121
Een nautische telescoop, ook wel piratenkijker genoemd, in messing en leder. Decoratief.