Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Congolees zicht” Een ets. Gesigneerd en genummerd 168/500 buiten de plaat.
G. Renson

“Congolees zicht” Een ets. Gesigneerd en genummerd 168/500 buiten de plaat.

“Vue congolaise” Une eau-forte. Signée et numérotée 168/500 hors planche.
Online only
Dim. 12,5 x 9 cm
SKU: 2308210067.
Categories: Grafiek, Online Only.
Auction day: 23 August 2021 22:00
Catalogue #67
Estimate: € 15 / 20
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #270

    Twee verschillende vazen van Gouds plateel, waarbij één gemerkt van Plazuid en één van Regina.

    Deux vases différents en faïence de Gouda, l'un marqué par Plazuid et l'autre par Regina.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 & 28 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #188
    Staf De Smedt

    “De mens grijpt in”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 13/14 buiten de plaat. Glas gebroken.

    “L’homme intervient”. Eau forte. Signée et numérotée 13/14 hors planche. Verre cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19,5 x 14 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #169

    Een paar dekselvazen van Delfts aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Zeer kleine randschilfer aan de basis van de grootste.

    Une paire de vases à couvercle en faïence de Delft à décor multicolore. Marqué en bas. Très petit éclat de bord à la base du plus grand.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 & 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #191

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Barst en restauraties over de hals.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de vases à fleurs. Fissure et restaurations sur le col.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #109

    Een dekselvaas van Beiers porselein van Johann Seltmann en een juwelendoosje van kobaltblauw en verguld Frans porselein.

    Un vase à couvercle en porcelaine bavaroise de Johann Seltmann et une boîte à bijoux en porcelaine française bleu cobalt et dorée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #113

    “Spotted puffer, Purple moon angel, ...”. Een reproductie naar een werk van Clare Sprawson.

    Spotted puffer, Purple moon angel,...” Reproduction d’après Clare Sprawson.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #100

    Een messingen tafelklokje onder stolp.

    Une horloge de table en laiton sous une cloche.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #131

    Een merkwaardige schemerlamp met paars kunststoffen kralen.

    Une lampe de table remarquable avec des perles en plastique violet.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #107

    Een lot van vier verschillende vazen van Delfts aardewerk, waarvan drie dekselvazen. De laagste dekselvaas met beschadiging aan de rand.

    Un lot de quatre vases différents en faïence de Delft, dont trois vases à couvercle. Le vase à couvercle le plus bas avec des dommages sur le bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 - 48 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #104

    Lot vazen.

    Lot de vases.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #99

    Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Gaaf.

    Un pot à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de personnages. Intact.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #147

    Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig en verguld reliëfdecor van personages.

    Un vase en poterie Satsuma avec un décor en relief multicolore et doré de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #143

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.

    Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #134

    Een wit metalen lampenvoet.

    Un pied de lampe en métal blanc.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #224

    Een geglazuurd aardewerken Madonna met kind.

    Une Vierge à l'Enfant en faïence émaillée.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #103

    Een paar kleine gemberpotjes van Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Une paire de petits pots à gingembre en porcelaine de Chine. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #102

    Een groen glazen vaas. Spaans werk.

    Un vase en verre vert. Travail espagnol.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #167
    Boch La Louvière

    Twee vazen en een kruik van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Deux vases et une cruche en faïence multicolore à décor floral. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 - 32 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #262

    Zes op hout gedrukte cartoons mbt. het milieu: Wim Boost/ De Volkskrant (X2), Fritz Behrendt/ Het Parool, Charles Boost/ De Uitkijk, Bill Mauldin/ Chicago Sun-Times & Harry Lammertink/ Vrij Nederland.

    Six caricatures sur bois liées à l'environnement : Wim Boost/ De Volkskrant (X2), Fritz Behrendt/ Het Parool, Charles Boost/ De Uitkijk, Bill Mauldin/ Chicago Sun-Times & Harry Lammertink / Pays-Bas libres.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #217

    Een aardewerken bedevaardtegel met Sint Jacobsschelp.

    Un carreau de pèlerinage en faïence avec coquille Saint-Jacques.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 15 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #180

    “Uilen”. Een gravure op bladgoud (?).

    “Hiboux”. Gravure sur feuille d’or (?).
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #141

    Een Afrikaans houten beeld.

    Une statue africaine en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #248

    “Marine”; “Trapgevelhuis” & “Begijnhof”. Olieverf op doek. Allen gesigneerd en de eerste twee resp. gedateerd 1976 & 1977.

    Marine; Maison à pignon & Béguinage. Huile sur toile. Tous signées et les deux premières datées respectivement 1976 et 1977.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #267

    Twee landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eén met beschadiging.

    Deux paysages, huile sur toile. Les deux signées. Une endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 57 x 64 & 47 x 62 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #251
    Danny Smet

    “Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.

    Paysage avec un moulin à vent . Acrylique sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #38

    Een antieke lampenvoet van blauw gebeitst hout met een meerkleurig en verguld landschapdecor in Chinese lak. Enige slijtage.

    Pied de lampe ancien en bois à patine bleue et à décor chinois polychrome et doré. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #155
    Ch. Demets

    “Kanaal met aken”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1908.

    “Canal et péniches”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #17

    Een gemberpotje van Chinees porselein met decor van personages in cartouches op gele fond. Onderaan gemerkt.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor de personnages en cartouches sur fond jaune. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #47

    Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.

    Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #139
    Koyo

    Een draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.

    Une radio portable à transistors, modèle 604 deluxe. Vers 1964.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #156

    “Hoeve te Duinbergen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1931.

    ”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #214
    Van der Meersch

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #263

    Een lampenvoet van meerkleurig en verguld Italiaans majolica in de vorm van een zittend figuur in Hindoeïstische stijl. Gemerkt en genummerd.

    Un pied de lampe en majolique italienne multicolore et dorée en forme de personnage assis de style hindou. Marqué et numéroté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #122
    Peter Van Goethem

    “Wajangpop”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.

    Poupée Wayang . Pastel sur papier. Signé et daté 81.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #285
    Mertens

    “Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘75.

    “Nature morte de chasse”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘75.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #274

    Een lot van vijf verschillende porseleinen koffiepotten. Duitsland en Tsjecho-Slowakije.

    Un lot de cinq cafetières en porcelaine différentes. Allemagne et Tchécoslovaquie.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 - 27 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Online Only Verkoop 23 Augustus 2021

Op Maandag 23 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday August 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 August 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More