#59
Lot rode bordeaux
aantal: 6 Mag. Ch. Lassègue A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1966 aantal: 1 Mag. TSCh. Barde-Haut A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1967 aantal: 1 Mag. Ch. Vieil Hermitage A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1974 aantal: 1 Mag. Ch. Beaumont A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1975 aantal: 1 Mag. Ch. Haut-Pichon A.C. Lussac-St-Emilion Nicolas M.O. 1979 aantal: 1 Mag. Saint-Emilion A.C. Union de Producteurs (1932-1982) M.O. 1982 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#166
Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. MS à LS, 2 vidange, meerdere vuile etiketten, lekkages
No longer available -
#131
Ch. de Lescours A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. O.K. 1975 aantal: 12 Bt. BN à TS
No longer available -
#366
Moulin d’Issan A.C. Bordeaux Supérieur
M.P. 2010 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#213
Ch. de la Chaize A.C. Brouilly Roussy de Sales, Odenas M.C. 1992 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#227
Ch. La Tuilerie A.C. Graves
M.C. 1996 aantal: 13 Bt.
No longer available -
#151
Ch. Peyreau A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1976 aantal: 12 Bt. BN, zeer vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#195
No longer available -
#307
No longer available -
#55
Lot rode bordeaux
aantal: 12 Bt. Ch. Prieuré de la Commanderie A.C. Pomerol A. & R. Barrière Frères, Bordeaux M.O. 1967 aantal: 1 Bt. MSCh. Beauregard A.C. Pomerol
M.C. 1976 aantal: 1 Bt. Ch. Nenin A.C. Pomerol
M.C. 1976 aantal: 1 Bt. MSCh. Le Commandeur A.C. Pomerol
M.C. 1978 aantal: 1 Bt. Ch. La Fleur-Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1979 aantal: 1 Bt. BNCh. de Tailhas A.C. Pomerol
M.C. 1983 aantal: 1 Bt. TSCh. Moulinet-Lasserre A.C. Pomerol
M.C. 1989 aantal: 1(..)
No longer available -
#65
Lot rode bourgogne
aantal: 5 Bt. Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Dom. Jaboulet-Vercherre, Beaune M.O. 1973 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Chanson Père & Fils, Beaune M.O. 1982 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Dom. Louis Latour, Beaune M.O. 2000 aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée Vieilles Vignes A.C. Nicolas Potel, Nuits M.O. 2006 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#105
Ch. Arnauton A.C. Canon-Fronsac
M.C. 1970 aantal: 6 Bt TS, 1 LS