#179
Ch. Villebout A.C. Montagne-St-Emilion Ets. J-P Moueix, Libourne M.F. O.K. 1979 aantal: 6 Bt. base neck
No longer available -
#94
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé M.C. 1952 aantal: 2 Bt. ls
No longer available -
#3
Lot witte wijn
aantal: 6 Bt. Bereich Nierstein Spätlese Q.m.P. Rheinhessen Faber, Scheurebe, Müller-Thurgau, Rulländer, Huxelrebe Jakob Gerhardt, Nierstein E.A. 1974 aantal: 3 Bt. beschadigde etikettenOppenheimer Schloß Silvaner Kabinett Q.m.P. Rheinhessen Jakob Gerhardt, Nierstein E.A. 1975 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#104
Champagne Cuvée Dom Pérignon
Moët & Chandon, Epernay M.O. 1964 aantal: 1 Bt. 9 cm
No longer available -
#10
Lot rode wijn
aantal: 12 Bt. Ch. des Fertilières A.C. Coteaux du Languedoc
M.O. 1990 aantal: 3 Bt. Ch. de Pressac A.C. Bordeaux Supérieur
M.O. 1990 aantal: 4 Bt. Ch. Côtes de Tauzinat A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1990 aantal: 1 Bt. Ch. Croix de Chouteau A.C. Lussac-St-Emilion
M.C. 1990 aantal: 1 Bt. Ch. Volland A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. Volland A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1990 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#100
Ch. Dillon A.C. Haut-Médoc
M.B. 1959 aantal: 6 bt bn à ms, etiketten vuil en/of beschadigd. 2 et. manco
No longer available -
#358
Ch. Le Prieuré A.C. St-Emilion grand cru grand cru classé M.C. 2010 aantal: 2 Bt. neck
No longer available -
#220
l’Abeille de Fieuzal A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#112
Ch. Latour A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 1 Bt. ls
No longer available -
#173
Ch. Pape Clément A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 1977 aantal: 4 Bt. ts
No longer available -
#191
Ch. Larose-Trintaudon A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1982 aantal: 4 Bt. vts
No longer available -
#66
Lot rode Bordeaux
aantal: 5 Mag. Ch. Bodet La Justice A.C. Canon-Fronsac
M.O. 1995 aantal: 1 Mag. Ch. Bonnet A.C. Bordeaux
M.C. 1995 aantal: 1 Mag. Ch. Landat A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2002 aantal: 1 Mag. Ch. de la Commanderie A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 2004 aantal: 1 Mag. Ch. du Barry A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2010 aantal: 1 Mag.